Фарбувальна лінія ТОВ “МАШГІДРОПРИВІД”

Фарбувальна лінія

В середині квітня 2020 року, підприємство ТОВ «Машгідпропривід» звернулося до нас із запитом комерційної пропозиції на придбання обладнання для фарбування та сушіння виробів для виробництва.
Ретельно вивчивши технічне завдання ТОВ «Машгідпропрівод», ми розробили і запропонували свій варіант вирішення компоновки і склад устаткування(фарбувальна лінія), що в корені змінила їхнє бачення на замовлення даного обладнання в цілому. Також, наші фахівці розрахували і аргументували оптимальний набір технологічного обладнання, яке в повному обсязі задовольнить виробничі потреби і максимально скоротить додаткові робочі процеси на фарбувальній лінії.
Завдяки ефективній роботі відділу продажів, і продуктивній роботі інженерів, після тривалих переддоговірних переговорів, нашу компанію вибрали в якості постачальника і виконавця даного проекту. За словами замовника ТОВ «Машгідпропрівод», фахівці з ТОВ «Техсервіс ВЕКО і партнер ГмбХ» мають найбільш раціональний підхід до реалізації проекту. Також, “ТВЕКО” має власне виробництво (яке розміщене в Києві), а в штаті має фахівців конструкторського відділу, за рахунок чого в процесі обговорення і узгодження тих чи інших питань щодо обладнання, все чітко і швидко виконується. Оперативно вносяться зміни в проект до моменту підписання договору.

 

До складу фарбувальної лінії для МГП увійшло:

  • Камера фарбувальна, модель КФС.000.00.00-ЕНЕРГІЯ, з розмірами робочої зони 4000 х 4000 х 2500 мм (2 комплекти), кожен з яких включає 2 витяжних шафи з гідроекранів 2000 х 600 х 2300мм., Система припливної вентиляції з підігрівом повітря за допомогою електричних ТЕНів, якісне освітлення в камері власного виробництва.
  • Камера сушильна КС.000.00.00-ЕНЕРГІЯ з розмірами робочої зони 4000 х 4000 х 2500 мм і температурою сушіння 100С – 1 комплект.
  • Приміщення для приготування лакофарбових матеріалів з розмірами робочої зони 4000 х 4000 х 2500 мм – 1 комплект.

У квітні 2021  року, компанія ТОВ «Техсервіс ВЕКО і партнер ГмбХ» закінчила пусконалагоджувальні роботи, ввели в експлуатацію дане обладнання і підписали всі необхідні документи. До жовтня 2021р в режимі роботи в “3 зміни”, у підприємства ТОВ «Машгідпропрівод» не виникло зауважень, все працює в штатному режимі.

Запрошуємо до співробітництва!