Малярный цех

МАЛЯРНИЙ ЦЕХ

Малярний цех є компактним підсобним приміщенням для фахівця, який займається зовнішнім фарбуванням металевих конструкцій. Тут, в одному місці, комфортно зберігати інвентар, витратні матеріали та займатись підготовкою до робіт. Під рукою – фарби, шпаклівка, різні види мастик, клею та інше – все необхідне для проведення ремонтно-косметичних та фарбувальних робіт в максимально стислі терміни без шкоди для якості фарбування.

Щоб замовити обладнання в малярний цех – Телефонуйте:
+380 (68) 272 87 60 , +380 (50) 216 87 80 , +380 (63) 411 13 18, +380 (63) 708 91 10

або пишіть на пошту: tweko2112@gmail.com

Малярний цех у Києві, Україна, має власне обладнання і матеріали – це дає можливість швидко і якісно виконувати замовлення по фарбуванню зовнішніх поверхонь металоконструкцій. Якщо вивчити план і фото малярного цеху, можна переконатися, все потрібне для роботи акуратно та ергономічно розкладено по своїх місцях, що дає змогу стежити за терміном придатності матеріалів і швидко відшукувати необхідне для виконання конкретного замовлення.

Якщо обладнувати малярний цех своїми руками, слід враховувати, що він повинен бути розділений на наступні зони для виконання різних робіт:

• зона фарбування – тут здійснюється фарбування конструкцій ;
• сушильна камера – обов’язкове для кожного професійного цеху місце, де висихають пофарбовані об’єкти після завершення робіт з ними;
• комора – для зберігання інструментів, інвентарю, матеріалів і робочого одягу.

Варто врахувати, що перед фарбуванням виробів, їх потрібно очистити в камері дробоструменевої обробки .

ЯК ВИБРАТИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МАЛЯРНОГО ЦЕХУ

Щоб відразу запастись всім необхідним для робіт по фарбуванню металоконструкцій і приступити до виконання замовлень, слід знати, яке саме купити обладнання для малярного цеху, а це випливає з етапів робіт по фарбуванню об’єктів, які полягають:

• в первинній підготовці поверхні, щоб фарба лягала рівно і трималася довгий час, очищенні від старого шару фарби, видаленні іржі і слідів корозії;
• в обробці ґрунтовкою, шпаклюванні та шліфуванні;
• в нанесенні декількох шарів фарби – для рівномірного і якісного фарбування всієї поверхні, робиться це одним з трьох методів: зануренням, обливанням або розпиленням.

ВИБІР МЕТОДУ ФАРБУВАННЯ

Вибір методу фарбування залежить від характеру металоконструкції. Складні об’єкти (з дрібними деталями, різьбленням, вузькими випуклими елементами і т.п.) для якісного фарбування, як правило, занурюють. Колесо або віз для фарбування зручно обливати. А під час розпилення застосовується два способи нанесення фарби:
• повітряний – його використовують для фарбування окремих елементів конструкцій в розібраному вигляді;
• безповітряний – використовується при фарбуванні зібраної конструкції.

Устаткування для фарбування за видами і розмірами вибирається залежно від того, який саме об’єкт потрібно фарбувати.

Малярний цех повинен розташовуватись в просторому, добре освітленому спорудженні. Вентиляція і витяжка в малярному цеху – необхідні умови для комфортної та безпечної роботи. Також слід подбати про інвентар для забезпечення протипожежної безпеки – вогнегасники, пожежні відерця, молоток та ящик з піском.

Усім необхідним для роботи можна повністю укомплектувати малярний цех в Техсервісі ВЕКО. Компанія пропонує своїм клієнтам цілий ряд малярних камер різних розмірів, є можливість підібрати найбільш ергономічний варіант, виходячи з того, де камера буде встановлена та якого характеру металоконструкції, обладнання та техніку там передбачається фарбувати.