Вытяжка для покрасочной камеры

ВИТЯЖКА ДЛЯ ФАРБУВАЛЬНИХ КАМЕР

На сьогодні існує два типи витяжок:

Одномоторні – чисте повітря надходить зверху за допомогою мотора. Утворюється тиск, за допомогою якого розпорошені фарби опускаються вниз. Після чого забруднення виводиться назовні за допомогою отворів (максимально близько розташованих до підлоги або в ньому);

Двомоторні – крім верхнього вентиляторного мотора, присутній ще один – нижній, завдяки йому повітря витягується назовні.

У кожній з них є свої хороші й погані сторони. Одним з важливих моментів при виборі витяжки для фарбувальних камер – це правильно розрахувати той обсяг фарбувальних робіт, який буде проводитися в робочому просторі. Тобто завантаженість боксу. Відповідно, виходячи з цих даних можна з’ясувати який тип підходить краще – двомоторний або одномоторний.

Щоб замовити витяжку для фарбувальної камери, дробоструменевий апарат, Телефонуйте:

+380682728760

+380502168780

+380634111318

+380637089110

або пишіть на пошту: tweko2112@gmail.com

ВИТЯЖКА ДЛЯ ФАРБУВАЛЬНОЇ КАМЕРИ
Витяжка для фарбувальної камери – ціна
Двомоторні – краще справляються з великими обсягами робіт, правда і ціна їх вище. Відповідно, якщо навантаження невелике, то з економічної сторони краще використовувати одномоторні. У будь-якому випадку система вентиляції необхідна для фарбувальних робіт, навіть для нечастого використання боксу. Повітря повинно проходити фільтрацію, в іншому випадку можуть виникнути дефекти в фарбувальних роботах. Витяжка для фарбувальної камери, ціна на ринку досить різна. Залежно від типу системи і її потужності, можна придбати дешевшу або дорожчу. Також, як доповнення можна експлуатувати повітряні фільтри для тонкого очищення на виході з вентиляції або короба. Вони складаються з залізного ящика, встановленого над стелею. У нього наганяється свіже повітря зовні. Це забезпечує кращу вентиляцію і дає можливість установки ще одного мотора, якщо він потрібен.

Витяжка для фарбувальної камери – ціна
ВИТЯЖКА ДЛЯ ФАРБУВАЛЬНОЇ КАМЕРИ – КУПИТИ
На сучасному ринку дуже багато постачальників і виробників. Кожен з них намагається залучити покупців: оптовими знижками, акціями, якістю, індивідуальним добором, професійною допомогою і т.д. Але, пропонуючи щось з вже перерахованого, вони жертвують іншим. Тому, ми знайшли для Вас рішення. Витяжка для фарбувальної камери – купити у нас! Ми зможемо надати Вам весь спектр послуг. На наш асортимент ми надаємо гарантію. Також, на сайті Ви зможете подивитися наші проєкти та послуги, що надаються. Пропонуємо Вам зв’язатися з нашими фахівцями для отримання консультації. Або замовити зворотний дзвінок. Поспішайте замовити у нас, і ми Вас приємно здивуємо!

Витяжка для фарбувальної камери – купити