Теплообменник для покрасочной камеры

ТЕПЛООБМІННИК ДЛЯ ФАРБУВАЛЬНОЇ КАМЕРИ

Завдяки створенню системи обігріву і, відповідно, підтримання необхідного температурного режиму в робочій зоні фарбувальної камери, стало можливим виконання фарбувальних робіт при будь-якій погоді. І навіть в тріскучі морози теплообмінник для фарбувальної камери створить комфортний мікроклімат для прискорення процесу сушіння вироби. Таке нововведення стало фінансово вигідно підприємцям при наданні малярних послуг.

Щоб замовити теплообмінник для фарбувальної камери, дробоструменевий апарат – Телефонуйте:

+380 (68) 272 87 60, +380 (50) 216 87 80, +380 (63) 411 13 18

або пишіть на пошту: tweko2112@gmail.com

ВАРІАНТИ ПРОСУШУВАННЯ
Нагрівання повітряних потоків в робочому приміщенні камери здійснюється за двома схемами:

● Класичною, коли гаряче повітря подається в приміщення примусово.
● Мобільною, коли обігрівачі з ІК випромінюванням встановлюються по периметру поверхні.
Що стосується процесу природного сушіння лакофарбових покриттів, то від нього останнім часом фахівці стандартних автомайстерень намагаються відмовитися, тому що ця процедура досить тривала і комерційно невигідна. В результаті – вітчизняні майстри воліють купити теплообмінник для фарбувальної камери в Києві й істотно прискорити процес просушування покриття.

Класичний метод просушування кращий на стаціонарних станціях техобслуговування при масових замовленнях на фарбування деталей великого потоку машин. При високій інтенсивності праці на СТО витрати на систему обігріву камери фарбування легко окупляться.

Якщо замовлень мало, то краще придбати інфрачервоні обігрівачі й скористатися мобільним варіантом нагрівання повітря в робочому середовищі. При відкритті своєї справи це цілком розумне рішення, тому що ІК обігрівачі не вимагають солідних капіталовкладень, мобільні й економічні. Майстри використовують інфрачервоні лампи для сушіння будь-яких деталей після лакофарбових або шпаклювальних робіт і навіть взимку в гаражі, боксі, всюди, де знаходиться камера. Якщо брати до уваги якість сушіння великогабаритних виробів, то мобільний варіант поступається класичному, де примусово подається потік гарячого повітря в приміщення.

Деякі майстри при відкритті майстерні бажають виготовити теплообмінник для фарбувальної камери своїми руками.

ІНШІ СИСТЕМИ НАГРІВАННЯ ПОВІТРЯ
Повітряні теплогенератори нагрівають приміщення за допомогою електричної енергії або шляхом спалювання палива різних видів. Таке обладнання розрізняється за своєю потужністю, максимальна – становить 1000 кВт. Даний показник розподіляється таким чином:
● 40% іде на камеру згорання;
● інша частина (50-55%) – на вентилятори, теплообмінники. У Києві можна придбати доступний за ціною теплообмінник для фарбувальної камери в Техсервіс Веко з відмінними експлуатаційними характеристиками.
Внаслідок підвищення потужності вентиляції тиск в зоні обігріву може досягати 1 кПа. Температура в фарбувальній камері завдяки домішкам газів підвищується лише на 3-5%. У такій системі необхідно постійно регулювати температурний режим.

1. Електронагрівачі конструктивно виконані у вигляді набору ТЕНів, які одночасно розпалюють повітря в камері для фарбування. Цей генератор тепла недорогий і досить популярний. До його недоліків можна віднести достатнє вживання електричної енергії – до 200 кВт і тривалість нагрівання повітряного потоку.
2. Газовий теплогенератор визнаний економічною системою обігріву фарбувальних камер. Але, поряд з безліччю переваг, окупність витрат на створення проєкту, монтаж, техобслуговування, узгодження документів та дозвільних паперів настане не скоро, а лише при масових замовленнях на сушку виробів.
3. Дизельний теплогенератор досить часто застосовується на станціях на самому початку сушіння покриттів. Це бюджетний варіант монтажу теплогенератора, а витрати на паливо включені в загальний кошторис витрат.

Купити теплообмінник для фарбувальної камери в Україні на вигідних умовах можна на сайті Техсервису Веко або зателефонувати консультантам за контактним телефоном.