Ремонт и обслуживание подъемников для яхт

Ремонт і обслуговування підйомників для яхт

Підйомники для яхт складаються з блоків, які час від часу потребують профілактичного ремонту. Щоб обладнання було в нормальному робочому стані, потрібно проводити своєчасний огляд, обслуговувати його за регламентом. Подібний підхід дозволить знизити ризики, що неминуче виникають в процесі експлуатації. Підприємство «Техсервіс ВЕКО» розробляє малярні комплекси, проектує підйомники для яхт протягом багатьох років. Ціни знаходяться в середньому сегменті, якість робіт на рівні світових стандартів.

«Техсервіс Веко»: сервісне обслуговування підйомників

Невеликі судна з кожним роком набувають все більшої популярності. Причина проста, судна середніх розмірів мають велику кількість переваг, їх можна використовувати як для відпочинку, так і для риболовлі. У холодну пору року для «човнів» потрібні спеціалізовані сховища, елінги.

Часто потрібні спеціальні пристосування, щоб піднімати яхти і човни з води, елінги не завжди знаходяться поблизу від причальної стінки. Інженери «Техсервіс ВЕКО» створюють ноу-хау агрегати, які вбудовуються майже на 100% в лінію пірсу. Такі механізми працюють безшумно, вони компактні, коштують недорого. Управління відбувається дистанційно за допомогою цифрового пульта.

Підйомники для катерів

Всі підйомники складаються з базових блоків:

 1. напрямні;
 2. металева платформа;
 3. приводні механізми (блоки Поліпаст, гідроциліндри).

На гідравлічний привід подається електроживлення, потужність і інші характеристики розраховуються фахівцями в індивідуальному порядку. Такі вироби мають переваги:

 1. Кардинально знижуються часові та грошові витрати на сервіс.
 2. Човни краще зберігаються в холодну пору року.
 3. Посадка і висадка стає більш безпечною.
 4. Під час негоди знижується ризик пошкодження об причал.

Хороший підйомник виконує головну функцію: допомагає зберігати судно без використання елінгу.

Серед великої різноманітності підйомників гідравлічні механізми принято вважати найнадійнішими і невибагливими в плані сервісу. Електромеханічні агрегати, наприклад, потребують ретельного догляду, через великий коефіцієнт тертя робочих блоків. Гвинтові пари потребують якісного мастила, що повинно бути строго визначеної в’язкості.

Якщо не проводити ремонт, то в першу чергу будуть активно зношуватися:

 • пара гвинт-гайка;
 • шківи;
 • приводні ремені;

Виражатися це буде в «сторонніх» звуках працюючого механізму.

Підйомники для човнів

Компанія «Техсервіс ВЕКО» створює підйомники, які вигідно відрізняються простотою конструкції. Впоратись з подібними механізмами може навіть новачок після нетривалого інструктажу. Простоту експлуатації гарантують:

 • відсутність зварних швів
 • ретельна підгонка всіх блоків
 • надійний захист електрообладнання.

Матеріал для платформи можна замовити будь-де, а виглядає пристрій досить естетично. На замовлення співробітники компанії готові створити підйомний механізм за кресленнями клієнта.

В період експлуатації перевіряти техніку необхідно регулярно. В першу чергу оглядаються:

 1. Гідравлічна рідина.
 2. Електроліт в зарядному пристрої.
 3. Перевірка забрудненості коліс і висувних елементів.
 4. Змінні фільтри.
 5. Фіксатори.
 6. Стійки підйомника перевіряються на відхилення від вертикальної площини.
 7. Анкерні кріплення.
 8. ПВХ вкладиші.
 9. Всі рухомі блоки змащуються.
 10. Перевіряється електричний контур.
 11. Стики гідравлічного блоку.
 12. Тестуються стопорні елементи.
 13. Троси підтягуються.
 14. Змінюється масло.

Українсько-німецьке підприємство «Техсервіс ВЕКО» розробляє малярні комплекси, підйомні механізми. Добре пофарбоване судно – це завжди приємний естетичний вигляд, що є найкращою візитівкою його власника. Обладнання від «ТВеко» – це новітні технології в дії. Заходьте на сайт, дзвоніть за телефоном гарячої лінії, залишайте заявки.