Ремонт покрасочных камер

РЕМОНТ ФАРБУВАЛЬНИХ КАМЕР

При інтенсивної експлуатації будь-якого обладнання цілком ймовірне виникнення різного роду ситуацій, коли необхідний частковий або повний ремонт того чи іншого вузла. У цей момент дуже важливо звернутися до фахівців, а не намагатися ліквідувати несправність своїми силами. Компанія «Техсервіс ВЕКО» здійснює не тільки виготовлення, а й ремонт фарбувальних камер. Оптимально, якщо лагодженням займаються люди, які виготовили пристрій і мають необхідну виробничу базу для виготовлення що вийшли з ладу деталей. Розділяють два види несправностей:

1. Періодичні – зношення витратних матеріалів;
2. Позаштатні – раптове пошкодження важливого вузла.
Мінімізувати виникнення як позаштатних, так і періодичних пошкоджень здатний регулярний огляд комплексу фахівцями, своєчасне очищення і налаштування. При необхідності, наші фахівці відремонтують або модернізують систему управління, замінять теплообмінники й вирішать багато інших завдань.

ЩО ВХОДИТЬ В ОБСЛУГОВУВАННЯ ФАРБУВАЛЬНОЇ КАМЕРИ
Дороге високоточне обладнання, що входить в фарбувальний комплекс, вимагає не тільки ремонту, але і постійного огляду. Непомітні й незначні на перший погляд деталі при несвоєчасній заміні здатні істотно знизити якість роботи величезного пристрою. Найчастіше подібні роботи стандартні й добре відомі нашим майстрам. В обслуговування фарбувальної камери входить:

● заміна всіх фільтраційних елементів і ременів двигунів;
● тестування всіх вузлів і запобігання (ліквідація) виявлених несправностей;

Особливо уважно майстри «Техсервіс ВЕКО» поставляться до:

● термовентиляційної групи;
● вентиляційної установки;
● корпусу камери;
● світильників;
● блоку управління.

Нехтування обслуговуванням може привести до великих матеріальних втрат. Пам’ятайте, фарбувальна камера (комплекс) – пожежонебезпечне обладнання. Обов’язково запрошуйте фахівців для регулярного огляду!

РЕМОНТ ФАРБУВАЛЬНОЇ КАМЕРИ СПЕЦІАЛІСТАМИ «TWEKO»
Купуючи обладнання для фарбування у нас, Ви повністю захищені від неполадок на 12 місяців гарантійним ремонтом. Весь цей час наші майстри безкоштовно обслуговують пристрій, змінюють зламані деталі (за умови, що пошкодження сталася не з вини оператора). У наших майстернях можуть виготовити будь-яку зламану деталь. Із закінченням строку гарантії діагностика, обслуговування і ремонт фарбувальної камери можуть бути продовжені після укладення договору. При виході з ладу одного з основних вузлів, камера зупиняється повністю. Кожна хвилина простою обладнання може понести за собою значні матеріальні втрати. Фахівці «Техсервіс ВЕКО» готові взятися за роботу будь-якого рівня складності. Ми в обмежені терміни виїдемо на місце ушкодження, зробимо діагностування та огляд неполадки, демонтуємо вузол або полагодимо його на місці.

У роботі з механізмами дуже важлива профілактика. Не нехтуйте нею. Набирайте номер, вказаний вгорі сайту, при перших підозрах на несправність. Телефонуйте!