Реконструкция и модернизация сушильных камер

Реконструкція та модернізація сушильних камер

Техносервіс ВЕКО – компанія, яка знаходиться в Києві, вже зарекомендувала себе успішною і якісною роботою. Вона була заснована ще на початку дев’яностих років для виробництва устаткування, яке забезпечує нанесення на задану поверхню різноманітних покриттів: лаків, фарб, термоізоляції тощо.

Компанія займається не тільки виробництвом, а й удосконаленням і реконструкцією фарбувально- сушильних камер, дивіться наші кейси  https://tweko.com.ua/uk/project/ , які можуть бути будь-якого розміру і наповнення необхідними матеріалами.

Організація фарбувально-сушильної камери

До складу цього механізму входить кілька основних робочих вузлів:

  • герметична кабіна, яка стійка до впливу вологи і високих температур;
  • повітряні фільтри на підвісній стелі;
  • ворота;
  • двері для сервісного обслуговування;
  • світильники, захищені від пилу і вологи;
  • термовентіляційні шафи;
  • засувки та фільтри.

Все це оснащене надійним пультом управління модернізованої конструкції.

Конструкція фарбувально-сушильної камери

У камері повинні обов’язково бути клапани, які повинні регулювати внутрішній тиск. Як тільки фільтри почнуть наповнюватися, вын неминуче буде зростати. Це може привести до виникнення різного роду завихрень і так званого ефекту туману на покритті. Клапани повинні високий тиск вчасно знизити.

Але якщо цього тиску виявиться недостатньо, всередину камери потрапляє пил, що теж помітно знизить якість покриття.

Ще потрібно звертати увагу на покриття стін фарбувально-сушильної камери. Щоб об’єктивно оцінювати колір покриття, що наноситься, стіни камери повинні бути однотонними, краще – білими.

Особливості купівлі фарбувально-сушильної камери

Коли купується складне устаткування подібного роду, покупці звертають особливу увагу на збереження електроенергії та ефективність роботи пристрою. Важливо й те, наскільки легким виявиться процес управління.

В даному випадку особливе значення має швидкість фарбування і подальшої сушки. Щоб скоротити часові витрати, перед фарбуванням поверхня виробу піддається спеціальному дрібоструменевому очищенню.

Зрозуміло, що всі роботи, пов’язані з нанесенням лакофарбових покриттів, мають високу пожежонебезпечність. В цьому плані пропонована фарбувально-сушильна камера повністю відповідає всім вимогам безпеки.

Монтаж фарбувально-сушильної камери

Найчастіше монтаж такого виробу здійснюється на бетонну основу. Основою слугує фундамент стрічкового типу. Такий спосіб вимагає певних додаткових витрат, але зате він цілком надійний.

У деяких випадках камеру ставлять на конструкцію з металу, яка будується заздалегідь і виступає над загальним рівнем підлоги цеху. Якщо розміри конструкції і камери збігаються, такий варіант теж надійний.

Зібрати і встановити такий виріб можна силами власних робітників, якщо у них є відповідна кваліфікація. Однак в цьому випадку відповідальність за надійність монтажу несе вже не виробник, а власник цієї техніки. Доцільніше монтаж і сервісне обслуговування довірити фахівцям.

Компанія «Техносервіс ВЕКО» виготовляє і модернізує обладнання з високим ступенем надійністі. Інженери цього підприємства вже розробили і запустили виробництво більш ста комплексів по фарбуванню різних поверхонь. Причому, є варіанти стандартні, але можливі й індивідуальні з урахуванням завдань і розмірів і розташування поверхонь, на яких буде наноситися відповідне покриття. У будь-якому випадку така камера за своєю функціональністю не відрізнятиметься від стандартної.