Угольный фильтр выброса

Промислові вугільні фільтри

Компанія ТВЕКО займається виробництвом камер для фарбування, їх комплектуючих, зокрема промислові вугільні фільтри. Пропонується продукція різних конструкцій та модифікацій. При необхідності фахівці компанії підберуть для створення фільтру необхідні матеріали, враховуючи умови експлуатації, тип забруднювача. Пневматичний фарбопульп також виробляється фірмою.

Подібні конструкції особливо важливі для промислових підприємств, де якість повітряних мас тісно пов’язана з технологічними процесами. Для них отримання чистого повітря стає максимальним і першорядним завданням. Навіть якщо повітряна маса пропускається через компресор, вона містить частинки домішок та пари. Перед використанням стисненого повітря важливою є його фільтрація. Це сприяє його повному очищенню. Вугільні промислові фільтри якнайкраще справляються з цим завданням.

Де застосовуються промислові вугільні фільтри?

Дане обладнання використовується для очищення повітряних мас від забруднень, сторонніх запахів у вентиляційних системах. Вугільні промислові фільтри допомагають вирішити питання, пов’язані з очищенням повітряних викидів.

Фільтри цього типу відносяться до продукції, яка виробляє тонке очищення. Вони мають компактні розміри або можуть бути “картриджного” типу.

Вугільні промислові фільтри застосовуються в багатьох сферах:

  1. у промисловій сфері (легка та важка, машинобудування, фармпідприємства, виробництво харчових продуктів та інші);
  2. підприємства громадського харчування;
  3. різні будинки (житлові, адміністративні, офісні, бізнес-центри, склади, аеропорти та інші);
  4. електроенергетичний комплекс, газової та нафтопереробної промисловості;
  5. фарбувальні камери, лакофарбові лінії;
  6. там, де має бути якісне повітря для створення комфортних умов;
  7. культурні заклади (бібліотеки, музеї)

Пропоновані фільтри дозволяють проводити стовідсоткове очищення від хімічних сполук, газових мас. Вони відповідають санітарно-гігієнічним стандартам.

Особливості конструкцій фільтрів

Компанія ТWEKO є відомим виробником промислових вугільних фільтрів. Як сорбент, як правило, використовується активоване вугілля різного типу. Його гранули поміщені в сплетення із поліефірного матеріалу. Можливе застосування іонів срібла. Техсервіс ВЕКО здійснює обслуговування товарів, що випускаються.

Саме собою вугілля є відмінним сорбентом. Він швидко поглинає шкідливі речовини. Він здатний захоплювати навіть найдрібніші частинки. Знали що, коли масло або інше забруднення зустрічається з активованим вугіллям, воно затримується і осідає на основі.

Також у конструкції є міцний надійний корпус, в який укладається фільтраційний матеріал. Іноді в процесі експлуатації він злипається. Для цього укладають тонкий шар алюмінію. Кишені конструкції тришарові. Вони ефективно очищають у приміщенні від різноманітних забруднень.

Вугільні промислові фільтри і надійні, і міцні. Вони можуть ефективно працювати довго, якісно виконуючи свої функції. При виготовленні обладнання використовують сучасні технології. Конструкція встановлюється легко.

Можна визначити, наскільки фільтр ефективно справляється зі своїми функціями. Для визначення ефективності достатньо знати, скільки фільтраційного матеріалу використовується та які розміри його гранул. Чим більші гранули, тим якісніша циркуляція повітря.

Вугільні промислові фільтри здатні забезпечити необхідний результат та допоможуть якісно очистити повітряні маси.

Види промислових вугільних фільтрів

Вони бувають трьох основних типів:

  • Компактні. Забезпечують максимальне очищення повітря. Вирізняються високою продуктивністю.
  • Трубчасті. Ставляться у фільтр-бокси, вентиляційну систему. Вирізняються високою міцністю. Матеріал, використовуваний у конструкціях, перешкоджає розмноженню хвороботворних мікроорганізмів.
  • Панельні. Відрізняються найменшим опором та продуктивністю.

 

Для продовження термінів експлуатації вугільних фільтрів перед ними рекомендується встановити фільтри, що зменшують адсорбційні властивості вугілля.

Вугільні промислові фільтри можуть монтуватися в спеціальний бокс, що є каркасом з установкою в повітропровід.