Фарбувальний пост з гідроекраном для оборонної техніки – Спецоборонмаш

Під кінець липня 2019 ДП «Спецоборонмаш» звернулися в нашу компанію з приводу придбання нашої продукції для потреб їх виробництва. Метою було встановити фарбувальні пости з підігрівом повітря, що подається для створення безпечних умов праці на малярському ділянці.

Бюджет на реалізацію даного проекту було закладено досить скромний, а вимоги до обладнання – високі. До зустрічі з нашими фахівцями, передбачалося забезпечити підігрів повітря за допомогою водяного калорифера. Але відстань до котельні і показники її продуктивності не відповідали вимоги для оптимальної роботи Обладнання. Тоді було прийняти рішення, використовувати теплообмінник в парі з дизельним пальником, яка працює на дизельному паливі. А для дотримання правил охорони праці та норм пожежної безпеки, для категорійних приміщень, термовентіляціонний шафа довелося винести за межі приміщення.

Вже на початку серпня 2019 ДП «Спецоборонмаш» замовило у ТОВ «Техсервіс ВЕКО і партнер ГмбХ» – фарбувальний пост з водяною фільтрацією, що складається з:
1. Витяжна шафа з водяною завісою в кількості 2 комплекти, які мають розміри 2000х600х1900мм., І 4000х600х1900мм.
2. Система припливної вентиляція з підігрівом повітря, за допомогою дизельного пальника. Розмір стельового пленуму – 7000х4000мм.

Фарбувальний пост з водяною завісою прийнятий в експлуатацію в жовтні 2019 року. За час роботи нарікань на якість і роботу Устаткування від Замовника не спостерігається. Все працює відповідно до замовленими технічними характеристиками і параметрами виробника.

Вентиляційна камера для ПАТ “Укрнафта”

У 2019 ми взяли участь і перемогли в тендері на поставку двох вентиляційних камер для мийки спеціалізованого обладнання обслуговуванням якого займається підрозділ ПАТ “Укрнафта”, яке розташовується в місті Прилуки, Чернігівської області.

Дані технологічні бокси представляють собою герметичні камери з посиленою вентиляцією і фільтрацією повітря. Вентиляція забезпечує оперативне видалення випарів розчинників, нафтових продуктів та хімічних речовин для мийки. Завдяки постійному і рівномірному вентиляції в камері створюються безпечні та комфортні умови праці персоналу, і відповідають європейським стандартам охорони праці.

У вент. камеру постійно подається очищений і підігріте повітря з атмосфери. Повітря підігрівається за допомогою водяних водяних калориферів до температури + 20 ° С. Подача повітря виконується через вентиляційні канали розташовані в передній частині камер. А паркан відпрацьованого повітря відбувається через фільтрувальні касети, розташовані в тильній частині камер. Таким чином в камері створюється постійне поздовжнє рух повітря, швидкістю 0,3 м / с, що забезпечує оперативне видалення випарів з камери і створює безпечні умови праці.

Вентиляційні камери мають внутрішній розмір 12х4х2,8 м. На фронтальній стіні встановлені герметичні, утеплені ворота орного типу, отвір воріт – 3,2х2,4м. Термовентіляціонние шафи розташовані з тильного боку камер. Потужність вентиляційних установок припливу повітря – 7,5 кВт, потужність витяжних вентиляційних установок – 5,5 кВт. Потужність калориферів нагрівання повітря – 257 кВт.

Основною складністю реалізації даного проекту стали жорсткі вимоги про вибухозахищеність всіх компонентів камер – категорія – А, кліматичне виконання УХЛ 4, згідно з ГОСТ 15150-69. Тому світильники, вент. установки, електродвигуни в камерах мають відповідні стандарти захисту.

ФАРБУВАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ДЛЯ ТЕПЛОВОЗІВ GENERAL ELECTRIC НА КВБЗ

23 лютого анонсовано підписання рамкової угоди між ПАТ «Укрзалізниця» і американською корпорацією General Electric про закупівлю і модернізацію 225 локомотивів до 2034 року. General Electric поставить УЗ магістральні вантажні тепловози серії Evolution ТЭ33А 5-го покоління з асинхронним тяговим приводом. Це найсучасніша платформа в лінійці GE.

У квітні 2018 роки до нас звернулися представники Крюківського вагонобудівного заводу із запитом на фарбувальний комплекс для тепловозів, який в рамках угоди з GE будуть збиратися на виробничих потужностях КВБЗ. Після проведення детального аналізу технічного завдання, ми розробили концепцію майбутнього фарбувального комплексу, до якої увійшли: камера знежирення і підготовки деталей, камера фарбування і камера сушки. Всі три камери об’єднані в один комплекс і мають загальні перегородки з розсувними воротами, завдяки чому виріб не покидає межі очищеної зони комплексу в процесі проходження різних етапів обробки. Фарбувальний комплекс розташований на рівному бетонному майданчику, при чому камера підготовки й камера сушки розроблені для монтажу без підготовки фундаменту, з відведенням відпрацьованого повітря за допомогою бічних вентиляційних каналів, а камера фарбування, крім бічних вентиляційних каналів має і підземні що дозволило поліпшити аеродинамічні показники в робочій зоні. Застосування комбінованого методу відведення відпрацьованого повітря, дозволило обійтися без трудомістких підготовчих будівельних робіт з облаштування підземних вентиляційних каналів і значно скоротило термін виконання проєкту в цілому.

Камера підготовки має розміри робочої зони 6’880х6’700х4’000мм. Термовентиляційна група представлена однією припливно-витяжною термовентиляційною шафою і комплектом обвідних повітряних каналів. Термовентиляційн шафа має дві відцентровані вентиляційні установки, продуктивністю до 30000 м3 / год кожна, одна працює на подачу повітря в камеру, інша – на викид. Камера має одні власні вхідні ворота, а також одні ворота для переходу в камеру фарбування.

Камера нанесення лакофарбового покриття має розміри робочої зони 12’920х6’700х4’000мм. Термовентиляційна група складається з чотирьох термовентиляційних шаф і комплекту обвідних повітряних каналів. Сумарно в термовентиляційній групі залучено 8 високопродуктивних відцентрових вентиляційних установок продуктивністю до 30000 м3/год кожна, завдяки чому забезпечується постійний і рівномірний повітряний потік всередині камери, зі швидкістю не нижче 0,3 м/с. У камері є одні власні вхідні ворота, і двоє воріт, які з’єднують її з камерами підготовки та сушки.

Камера сушіння має розміри робочої зони 9’880х6’700х2’700мм. Термовентиляційна група містить одну припливно-витяжну термовентиляційну шафу з однієї відцентрованою вентиляційною установкою, яка забезпечує циркуляцію повітряних потоків в камері, з частковим оновленням повітря, в межах 10-15%, що перешкоджає утворенню вибухонебезпечного середовища всередині камери, при мінімальних втратах теплого повітря. Камера сушіння також, як і камера підготовки, має одні власні ворота, і одні ворота, що з’єднують її з камерою фарбування.

Термовентиляційна група всього фарбувального комплексу для тепловозів використовує газові пальники й теплообмінники з нержавіючої сталі для нагріву повітря, всього в комплексі використовується 6 пальників, виробництва CIB Unigas, Італія, продуктивністю до 300 кВт. Всі термовентиляційні шафи розташовані за межами приміщення, на відстані 2,5 метра від кабіни комплексу.

Камера нанесення захисних покриттів для ДП «КБ «Південне»

У 2018 року до нас звернулися представники ДП «КБ «Південне ім. Н. К. Янгеля», із запитом на камеру для нанесення захисних покриттів на корпуса ракет випускає підприємство. Реалізувати такий проект для нас – це значимий етап розвитку компанії і велика честь, тому ми доклали максимум зусиль щоб стати переможцем в цьому тендері і поставити обладнання найвищої якості.
Дана камера має внутрішній розмір 10х4х4 м., Встановлена ​​на фундаментне підставу з підземними каналами відведення повітря. Кабіна камери тупикового типу, має тристулкові ворота орного типу, отвір воріт 3,6х3,6м. Кабіна і термовентіляціонние шафи повністю виконані в білому кольорі, на вимогу замовника.
Термовентіляціонная група складається з двох припливних вентиляційних шаф, і одного здвоєного витяжної шафи з блоком фільтрів викиду з активованим вугіллям. У ТВШ застосовуються високоефективні відцентрові вентиляційні установки, виробництва Nicotra Gebhardt, Італія. 2 ВУ працюють на подачу повітря і 2 на викид, продуктивність кожної – 25000 м3 / год, завдяки чому в камері створюється постійний, спадний, повітряний потік, швидкістю не нижче 0,25 м / сек.
Повітря в камері нагрівається за допомогою двох потужних електричних теплообмінників з Товстоплівкові металлокерамическими нагрівачами власного виробництва. Теплообмінники мають особливу конструкцію, розроблену спеціально для застосування в фарбувальних камерах, з великим потоком повітря, завдяки чому, при відносно невисоких показниках витрати електроенергії – від 30 до 90 кВт / год, вони прогрівають дуже великий об’єм повітря – 25000 м3 / год до дельти в 40 ° C. Крім того плавне регулювання потужності нагріву і точний контроль за температурою дозволяють забезпечувати невисокий перепад температур в роботі камери ± 5 ° C. Завдяки потужним теплообмінникам камера без праці забезпечує необхідні температурні режими роботи – нанесення покриття 20 ° C з перепадом температур в ± 4 ° C, а в режимі висушування 60 ° C з перепадом температур в ± 5 ° C.
Даний об’єкт є предметом гордості для нашої компанії. Ми раді бути постачальником для ДП «КБ «Південне ім. Н. К. Янгеля», а також тому факту що наше обладнання бере участь у створенні ракетно-космічної техніки.

МОБІЛЬНА ФАРБУВАЛЬНО-СУШИЛЬНІ КАМЕРА – НВО «ВЕРТИКАЛЬ»

Для поліпшення якості забарвлення і скорочення термінів випуску готової продукції ТОВ «НПО Вертикаль», завод «ТВЕК» розробив і виготовив мобільну фарбувально-сушильну камеру для фарбування складних великогабаритних металевих конструкцій з належною якістю лакофарбового покриття.
Особливістю проєкту зі створення камери серії стало створення робочої зони – кабіни камери. Припливно-витяжна термовентиляційна група (ТВГ) змонтована стаціонарно, на фундаментну основу, а кабіна камери знаходиться в складеному положенні (коли в ній нема потреби) і розсувається після розташування виробу для нанесення лакофарбового покриття.
Складнощі для втілення проєкту додала реалізація двох режимів роботи камери – «ФАРБУВАННЯ» і «СУШКА». В якості захисної конструкції застосована вогнестійка тканина з силіконовим покриттям, яка витримує високі температурні та механічні навантаження.
Розсувна кабіна камери в складеному стані займає 1850 мм по довжині, при цьому в розкладеному стані робоча зона становить 15180х5000х5000 мм. Виникнення ФСК, що трансформується на підприємстві зменшило час на проведення фарбувальних робіт – з 2 – 3 днів (кожен шар фарби повинен був висихати природним способом) до 1 нічної зміни (до 8 годин).++

Фарбувально-сушильний комплекс для великогабаритної техніки – Аеротехніка

В кінці 2016 року до нас звернулися представники компанії Аеротехніка із завданням створити фарбувально-сушильну камеру для продукції Замовника. Однією з головних особливостей даного проекту є те що термовентіляціонная група камери використовується в якості додаткового обігрівача приміщення. Завдяки ретельно продуманим системам повітряних каналів, шиберних пристроїв з пневмоприводами і автоматики тепле повітря може перенаправлятися з камери в приміщення.

Однією зі складностей в реалізації цього проекту стало обмеження по висоті приміщення – 4680 мм, а в камері необхідно забезпечити можливість забарвлення виробів висотою до 4560 мм. Для вирішення даного завдання ми запропонували в першу чергу створити поглиблення майданчика на якій встановлюється камера на -300мм, що в комплексі зі спущеними колесами на виробах дозволяє завозити в камеру радіолокаційні установки, які виготовляє замовник. Відстань між кабіною фарбувальної камери і перекриттям малярного цеху склало всього лише ~ 50мм.

Дана камера має внутрішні розміри 15х6х4,7 м (ДхШхВ). Термовентіляціонная група камери складається з двох потужних припливно-витяжних термовентідяціонних шаф, в кожному з яких встановлено по одній відцентрової двосторонньої вентиляційної установки з електродвигунами по 15 кВт на приплив повітря і по 11 кВт на викид повітря. Продуктивність кожного термовентіляціонного шафи – до 30000 м. Куб. / Год.

ФСК має внутрішню перегородку дозволяє розділяти внутрішній простір на 2 рівні частини. Управління всім комплексом обладнання ведеться через центральний пульт управління з системами автоматики і контролю, який дозволяє використовувати кожну з двох половин ФСК як окрему незалежну камеру, або ж одночасно підігрівати малярний цех і працювати в камері.

У малярському цеху обладнаний пост підготовки до фарбування і грунтовки негабаритних виробів, на якому встановлено 2 витяжних вентиляційних шафи з сухою дворівневої фільтрацією повітря.

ФАРБУВАЛЬНА КАМЕРА ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ – MPM MOTORS

У 2016 році до нас звернулися представники компанії MPM Motors, які займаються виробництвом спортивних автомобілів в передмісті Парижа, з проханням про реконструкцію існуючої малярної ділянки. Закуплене і змонтоване раніше обладнання, від постачальників з Китаю, не задовольняло високих вимог щодо якості лакофарбового покриття.

Першим етапом реконструкції стала модернізація існуючої фарбувальної камери. Нами було доставлено комплект обладнання для поліпшення систем вентиляції та фільтрації повітря, комплект стінових і стельових світильників, а також сервісні двері. Даний комплекс обладнання дозволив створити необхідний повітрообмін і забезпечити прийнятну швидкість повітря в робочій зоні, на рівні 0,2 м / с, а також значно підвищити якість очищення повітря в камері та освітлення робочої зони.

Другим етапом реконструкції малярної ділянки стала розробка, виготовлення і постачання нової, фарбувально-сушильної камери для автомобілів. Дана камера має внутрішні розміри 9х6х4 метрів, вона встановлена на наявну підлогу цеху без виконання фундаментних робіт із застосуванням металевого подіуму, який дозволяє відводити відпрацьоване повітря за схемою «зверху-донизу». Цільно ґратчаста сталева підлога забезпечує прямолінійний і рівномірний розподіл повітряних потоків по всьому об’єму камери, що дозволяє досягати найкращої якості лакофарбового покриття на виробах.

Термовентиляційна група складається з двох припливно-витяжних термовентиляційних шаф з електричними теплообмінниками. Чотири потужних відцентрових вентиляційних установки, продуктивністю до 30 тисяч метрів кубічних на годину кожна, забезпечують постійний і рівномірний повітряний потік всередині камери, швидкістю руху повітря не нижче 0,3 м / с. Електричні теплообмінники споживають від 22 до 90 кВт / год електроенергії та нагрівають весь обсяг повітря, що подається до необхідної дельти в 35 ° C ( «дельта» – різниця температури повітря між входом в теплообмінник і виходом в робочу зону), таким чином забезпечуючи оптимальні умови для нанесення лакофарбових матеріалів при зовнішній температурі повітря до -15 ° C.

Поставлений комплекс обладнання робіт дозволив підвищити продуктивність малярної ділянки більш ніж в три рази й забезпечити належну якість лакофарбового покриття для виробництва автомобілів.

ФАРБУВАЛЬНА КАМЕРА ДЛЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ – ОЛІС

Фарбувальна камера для сільгосптехніки виготовлена на замовлення ТОВ «Оліс», найбільшого виробника сільгосптехніки, виробничі потужності розташовані в місті Одеса.

Камера обладнана дворівневою системою фільтрації повітря, що викидається, перший рівень – картонні лабіринтові фільтри з високою накопичувальною здатністю, які вловлюють більшу частину лакофарбових матеріалів, другий рівень – скловолоконні фільтри, класом фільтрації EU3. У такій конфігурації накопичувальна здатність підвищується в рази, а кількість лакофарбових частинок в повітрі, що викидається менше на 35-40%, але основною перевагою є те, що термін служби скловолоконних фільтрів збільшується в 3 рази, а сумарні витрати на фільтроматеріали викиду знижуються на 30%.

Особливістю даної камери є транспортна магістраль, яка інтегрована в конструктив стелі. По центру фарбувальної камери в стелі вбудований монорельс, що дозволяє підвішувати фарбується вироби в камері та вільно обертати їх навколо своєї осі. Максимальне допустиме навантаження на даний монорельс становить 1000 кг, але за бажанням покупця ця цифра може бути в кілька разів вище, а в камері можуть бути розташовані паралельно до 3 монорейок.

Термовентиляційна група камери складається з 2 припливно-витяжних шаф, продуктивністю до 56 м³/год. Нагрівання повітря виконується за допомогою електричних теплообмінників, нашої власної розробки, максимальна споживана потужність кожного з них досягає 84 кВт/год, а в номінальному режимі, при температурі повітря на вулиці близько 0 ° C, споживання складе ~ 45 кВт/год.

ФАРБУВАЛЬНА КАМЕРА ДЛЯ АВТО ТРАЛІВ – ТАД

Фарбувальна камера для авто тралів розроблена і виготовлена нами для компанії ПП «Транс Авто Д», які займаються перевезеннями негабаритних вантажів по Україні та за межами, а також виробництвом автомобільних причепів – тралів.

Дана фарбувальна камера була вбудована в приміщення замовника таким чином щоб максимально використовувати корисний простір. Кабіна камери має внутрішні розміри 24’000х5’000х4’100 мм, вона виготовлена з сендвіч панелей з наповнювачем з мінеральної вати товщиною 80 мм. ФСК має 3 припливно-витяжні термовнетиляційні шафи з потужними відцентровими вентиляційними установками, сумарною потужністю до 100 000 м³/год.

Нагрівання повітря в холодну пору року виконується за допомогою електричних теплообмінників, нашої власної розробки. Дані теплообмінники сумарно споживають всього до 270 кВт / год в режимі розгону, даючи при цьому дельта ~ 35 °C для всіх 100 000 м³ /год, це на 50-70% менше найближчих аналогів у конкурентів!

Крім стандартного набору обладнання, що складається з дворядкового освітлення, трирівневої системи фільтрації повітря, тристулкових розсувних воріт, систем автоматики та управління в даній камері також облаштований центральний вентильований приямок, який дозволяє оператору фарбувати трали з піддона, без необхідності перевертати або підіймати виріб.

ФАРБУВАЛЬНА КАМЕРА ДЛЯ БРОНЕАВТОМОБІЛІВ – РЕФОРМ

Фарбувальна камера для бронеавтомобілів, створена на замовлення ТОВ Реформ, підприємства яке займається виробництвом бронеавтомобілів в київській області.

Одним з головних завдань будь-якого підприємства України яке виробляє свою продукцію будь то машинобудування або сільськогосподарська техніка, або будь-яка інша продукція є надання їй красивого зовнішнього вигляду, а воно можливе не тільки коли ви не знайдете гарного художника і малярний цех, а й забезпечите його якісними абразивоструменевими та фарбувально-сушильними камерами, які виробляє наше Спільне Українсько-німецьке підприємство Техсервіс ВЕКО.

Прикладом оснащення машинобудівних підприємств України нашим обладнанням є підприємство «Реформ». У 2016-2017 роках для нього наше підприємство успішно розробило, виготовило та віддало в експлуатацію комплекс обладнання для фарбування важкої техніки. Фарбувальна камера для бронеавтомобілів має двомоторну схему припливно-витяжної вентиляції, ефективну фільтрацію повітря. Ергономічна кабіна, яка знаходиться всередині виробничого цеху має пару сервісних дверей, дворядкові лампи створюють освітленість в камері на рівні 1000 люкс. А термовентиляційна шафа з припливно-витяжною вентиляцією розташована на вулиці та укомплектована дизельним пальником і системою автоматичного підігріву палива, розробленої нашими фахівцями, що дозволяє безперебійно працювати в зимовий час.

МОДЕРНІЗАЦІЯ ФАРБУВАЛЬНОЇ КАМЕРИ БІЛОЦЕРКОВМАЗ

Модернізація фарбувальної камери для сільгосптехніки з метою облаштування активної підлоги починається з розрахунків наших конструкторів розмірів повітряних каналів підлоги, або ж якої глибини робити приямок під ту чи іншу конфігурацію фарбувальної камери. Завдяки цим розрахункам складається технічне завдання, в якому зазначено якими мають бути витяжні канали їх форма і глибина. Також ми розраховуємо перетин повітроводів, іноді наявних повітропроводів, до модернізації, не вистачає для продуктивної роботи нової активної підлоги. Прораховується потужність і продуктивність вентилятора витяжки який вже існує, чи буде він справлятися зі своїми новими завданнями.

Кожна модернізація підлоги робиться індивідуально під замовника. Ми враховуємо всі нюанси в виробництві такого типу витяжки, такі як:

Кількість, глибина і розташування витяжних каналів (якщо у вашій фарбувальній камері фарбують великі предмети, які розташовуються в центрі камери, то вам підійде конструкція з двома витяжними каналами з боків камери, а якщо у вас багато деталей розташованих по всій фарбувальній камері, то вам більше підійде неглибокий приямок, який буде працювати по всій площі вашої активної підлоги);

Напрямок решіток підлоги (напрямок решіток грає важливу роль, якщо у вашій фарбувальній камері використовуються візки або підставки з колесами невеликої ширини, то вони можуть застрявати в решітці, відповідно напрямок решітки має бути перпендикулярним до маршруту візки);

Додаткове витяжне обладнання або модернізація вже наявного (для того, щоб ваша активна підлога працювала як належить, їй необхідна витяжна система, яка зможе витягати частинки фарби та фарбувальний туман з великих поверхонь підлогових фільтрів, також потрібно буде подолати опір цих же фільтрів);

Додаткове припливне обладнання або модернізація вже наявного (роблячи активну підлогу фарбувальної камери ми також враховуємо той факт, що витяжка вашої камери стає в рази продуктивніше і при цьому залишати припливне обладнання таким же неможна, тому як у вашій камері буде створюватися недостатній тиск. Для того щоб стабілізувати тиск і поліпшити кратність обміну повітря ми виробляємо заміну припливного вентилятора і якщо необхідно, то і двигуна припливної шафи)

Фарбувальна активна підлога дозволяє прибрати туман від фарбувальних матеріалів, таких як фарба, ґрунт, лак і т.д.. Основне завдання цієї конструкції не давати туману підійматися вгору до дихальних шляхів маляра, а відразу ж всмоктуватися в активну підлогу. Це дозволяє зробити лакофарбове покриття краще і чистіше. Умови праці маляра стають набагато безпечніше і це дозволяє йому працювати набагато ефективніше.

З модернізацією підлоги вашої фарбувальної камери ви отримуєте витяжку, яка буде забезпечувати вам безпечні умови праці та кращу якість роботи.

ВІМ – ФАРБУВАЛЬНА ВОДЯНА ЗАВІСА ВИРОБНИЦТВА ТВЕКО

Витяжна шафа для фарбування з водяною завісою з бічними крильцями, без активної підлоги. Продуктивність вентиляційної установки – 10000 м³/год.