Вентиляційна камера для ПАТ “Укрнафта”

У 2019 ми взяли участь і перемогли в тендері на поставку двох вентиляційних камер для мийки спеціалізованого обладнання обслуговуванням якого займається підрозділ ПАТ “Укрнафта”, яке розташовується в місті Прилуки, Чернігівської області.

Дані технологічні бокси представляють собою герметичні камери з посиленою вентиляцією і фільтрацією повітря. Вентиляція забезпечує оперативне видалення випарів розчинників, нафтових продуктів та хімічних речовин для мийки. Завдяки постійному і рівномірному вентиляції в камері створюються безпечні та комфортні умови праці персоналу, і відповідають європейським стандартам охорони праці.

У вент. камеру постійно подається очищений і підігріте повітря з атмосфери. Повітря підігрівається за допомогою водяних водяних калориферів до температури + 20 ° С. Подача повітря виконується через вентиляційні канали розташовані в передній частині камер. А паркан відпрацьованого повітря відбувається через фільтрувальні касети, розташовані в тильній частині камер. Таким чином в камері створюється постійне поздовжнє рух повітря, швидкістю 0,3 м / с, що забезпечує оперативне видалення випарів з камери і створює безпечні умови праці.

Вентиляційні камери мають внутрішній розмір 12х4х2,8 м. На фронтальній стіні встановлені герметичні, утеплені ворота орного типу, отвір воріт – 3,2х2,4м. Термовентіляціонние шафи розташовані з тильного боку камер. Потужність вентиляційних установок припливу повітря – 7,5 кВт, потужність витяжних вентиляційних установок – 5,5 кВт. Потужність калориферів нагрівання повітря – 257 кВт.

Основною складністю реалізації даного проекту стали жорсткі вимоги про вибухозахищеність всіх компонентів камер – категорія – А, кліматичне виконання УХЛ 4, згідно з ГОСТ 15150-69. Тому світильники, вент. установки, електродвигуни в камерах мають відповідні стандарти захисту.