ВЕЛИКА ДАМБА – ПІДІЙМАЧ ДЛЯ ЯХТ

Підіймальна платформа для яхти призначена для підняття плавальних засобів з води для зимової консервації, для ремонту і т.д.
Використання платформи, істотно підвищує термін служби судна, допомагає захистити корпус від потемніння та інших негативних явищ, викликаних з тривалим контактом з водою.
Наявність підіймача для яхт дозволить проводити більше часу керуючи катером і витрачати менше часу на очищення й обслуговування. Застосування підіймача набуває особливої значущості під час зимового зберігання судна, з його допомогою воно стає недосяжне для льоду і весняного льодоходу.
Підіймач для яхт призначений для роботи в умовах експлуатації відповідних виконань у категорії розміщення I по ГОСТ 15150-69 і ГОСТ 15543-70.

При цьому:
Температура навколишнього повітря від -10◦С до + 40◦С;
Помпова станція повинна бути захищена від прямого впливу сонячної радіації та атмосферних опадів;
Ступінь захисту платформи IP13 ГОСТ 14254-80.

Принцип роботи:
Підіймач для яхт виконує вертикальний прямолінійний рух, який здійснюється за допомогою виконавчих механізмів – гідроциліндрів і блоків поліспаста.
Привід гідроциліндрів електрогідравлічний з живленням від помпової станції й пульта керування.
Рух платформи здійснюється при натисканні кнопки, як тільки кнопка відпускається, рух припиняється, таке рішення управління є засобом забезпечення безпеки при роботі з платформою.
Синхронізація роботи гідроциліндрів здійснюється шляхом відстеження обертання роликів, розташованих в обох коробах з механізмами. Блок синхронізації побудований на елементній базі “ОВЕН”.