РЕМОНТ ТА МОДЕРНІЗАЦІЯ ФАРБУВАЛЬНОЇ КАМЕРИ ТОВ “ЛІВІНГ ВУД УКРАЇНА”

З компанією ТОВ “ЛІВІНГ ВУД УКРАЇНА” ми познайомилися при виконанні ремонтних робіт вентиляційної групи камери фарбово-сушильної і ось уже кілька років ми регулярно проводимо технічне обслуговування цієї камери.

 

Завдання

За запитом ЛІВІНГ ВУД ми виконали модернізацію їх фарбувальної камери – виготовили та встановили комплект додаткового обладнання для системи припливної вентиляції.

 

Модернізація фарбувально-сушильної камери

• Модернізація була розроблена та узгоджена Технічним відділом спільно з представниками замовника.
• При зміні повітроводів, трійників та шиберних пристроїв, нашим конструкторським бюро було враховано всі нюанси існуючих повітроводів, їх перетин, довжину, використано сполучну шину рейку та тип кріпильних елементів.
• При демонтажних та монтажних роботах не було жодних несподіванок та непередбачених ситуацій. Виготовлений нами комплект деталей був встановлений швидко та якісно з використанням усіх необхідних матеріалів та відповідно до існуючих норм з техніки безпеки.
Результат
Така модернізація надалі дозволяє економити на енергетичних ресурсах для нагрівання фарбувально-сушильної камери від іншого виробника. Цей вид модернізації дуже цікавий нині, оскільки ціна енергоносії постійно зростає, а економне їх використання дозволяє економити кошти, використовувати ресурси раціональніше. Цією модернізацією компанія ТОВ “ЛІВІНГ ВУД УКРАЇНА” показує своє стрімке бажання відповідальніше ставитися до навколишнього середовища, а наша компанія їм у цьому допомогла.

 

Техсервіс ВЕКО

Наша компанія пропонує ремонт, технічне обслуговування та модернізацію фарбувально-сушильних камер. Послугу пропонуємо для всіх організацій, не важливо, чи ви використовуєте обладнання нашого виробництва, китайського, європейського чи інших компаній. Наш сервісний відділ допоможе вам у ремонті, обслуговуванні чи модернізації фарбувальної ділянки вашого підприємства, компанії чи автомобільного сервісу.