Реконструкція малярного відділення ДП “ХКБМ”

У 2020 році ДП «Харківське конструкторське бюро О.О. Морозова» розпочало масштабну реконструкцію малярного відділення. Мета данного заходу: Для модернізації виробничих потужностей, підвищення екологічних стандартів іхнього виробництва та підвищення якості лакофарбового покриття продукції їх підприємства. Ділянці фарбування негабаритних деталей БТР виробництву ДП «ХКБМ» необхідна була нова фарбувальна камера з водяною завісою. Тому для обрання постачальника обладнання замовник оголосив тендерну процедуру на офіційному  електронному майданчику публічних закупівель Prozorro.

 

Згідно умов тендерної процедури до комплекту поставки обладнання входило:

  • Фарбувальна камера з водяною завісою з розмірами не менше 5000 х 2000 х 2000мм,
  • Підготовка фундаменту для встановлення обладнання,
  • Прокладання рейкового шляху,
  • Встановлення транспортерів для подання в робочу зону великогабаритних деталей у підвішеному положенні. Вага великогабаритних деталей (які планується підвішувати) не більше 500кг.,
  • Виготовлення та встановлення повітропроводів викиду.

Реконструкція малярного відділення

Перед поданням тендерної пропозиції, фахівці ТОВ «Техсервіс ВЕКО і партнер ГмбХ»  здійснили виїзд до майбутнього замовники ДП «Харківське конструкторське бюро О.О. Морозова» та детально вивчили існуючу малярну ділянку, місце встановлення обладнання, інженерні комунікації для підключення обладнання, стан фундаменту для встановлення обладнання, та надали рекомендації та декілька варіантів прокладання рейкового шляху, який в майбутньому буде здійснювати переміщення виробів на візку замовника. Також нашими фахівцями було оглянуто деталі мало та великогабаритні під фарбування. Було оглянуто приміщення для встановлення повітроводів викиду

Після перемоги у тендері вже існуюче обладнання на малярній ділянці(яке було виготовлене ще в 1970х роках), було демонтовано і утилізовано. Після чого, в рамках виконання договору, ділянку підготували до встановлення нового обладнання, проклали новий рейковий шлях, поставили візки для переміщення виробів та встановили нову фарбувальну камеру із ефективною системою водяної фільтрації.

Підсумки

Завдяки новому обладнання ДП «Харківське конструкторське бюро О.О. Морозова»   суттєво зменшили викиди шкідливих речовин та підвищили швидкість нанесення лакофарбового покриття на вироби.

Все обладнання та роботи були виконані відповідно до умов технічного завдання та тендерної документації, тому ДП «Харківське конструкторське бюро О.О. Морозова» рекомендує нас, ТОВ «Техсервіс ВЕКО і партнер ГмбХ» як надійного виробника обладнання для малярних ділянок. Про що свідчить лист-відгук який розміщений нижче.