Фарбувально-сушильний комплекс на ДП “Завод ім. Малишева”

У вересні минулого 2020 року, за результатами тендерної процедури, ДП «Завод імені Малишева» та ТОВ «Техсервіс ВЕКО та партнер ГмбХ» підписали договір на виготовлення, постачання та проведення монтажних та пусконалагоджувальних робіт «Комплексу фарбово-сушильного».

Відповідно до умов договору постачальник мав:
1. Виконати будівельно-монтажні роботи:
– Виконати будівельні та підготовчі роботи з влаштування підлог та підлогового господарства, підземних вентиляційних каналів для подальшої установки камери фарбово-сушильної.
– Виконати будівельні та підготовчі роботи з влаштування підлоги для подальшої установки сушильної камери.
– Виконати прокладку рейкової колії, установку тягової лебідки.
– виготовити та змонтувати повітропроводи подачі та відведення повітря.
2. Виготовити, поставити та змонтувати обладнання:
– «Камеру фарбово-сушильну» з габаритними розмірами (ДхШхВ) – 11160 х 5660 х 5540 мм.
– “Камеру сушильну” з габаритними розмірами (ДхШхВ) – 9240 х 4740 х 4075 мм. Температура сушіння виробів у камері становить 150 С! Нагрівання повітря здійснюється за допомогою електричних теплообмінників.
– «рейковий транспортувальний візок», габаритні розміри 6000х2300х1100мм вантажопідйомність 15000т.

Тендер

Відповідно до чинного законодавства було проведено тендер на закупівлю цього обладнання. Ознайомившись із наданими пропозиціями учасників тендеру, замовником була обрана наша компанія ТОВ «Техсервіс ВЕКО та партнер ГмбХ» як переможець процедури закупівлі. На думку замовника, наша компанія найкраще відповідає всім вимогам до виконання цього замовлення. Компанія TWEKO має комплексний та професійний підхід до виконання проекту, підприємство має власне виробництво, а в штаті підприємства є фахівці відділу збуту, конструкторського та сервісного відділу, це дає можливість нашому підприємству оперативно та найкращим шляхом вирішувати всі технічні питання, що виникають у ході реалізації подібних. . складних та комплексних проектів

Проект

Даний проект є дуже масштабним, складним і комплексним, оскільки включає в себе і підготовчі будівельно-монтажні роботи та прокладання рейкової колії та облаштування комунікацій, а також розробку та виготовлення складного технологічного обладнання індивідуального зразка. Це перша сушильна камера нашої компанії, яка дозволяє сушити такі величезні та важкі вироби за температури 150С! Реалізація таких проектів дає команді нашого підприємства безцінний досвід, завдяки чому з кожним проектом, що реалізується, ми можемо піднімати планку можливостей нашої компанії все вище і вище.

Надійний виробник

Як зазначили у своєму рекомендаційному листі замовники обладнання: «Все обладнання та роботи були виконані відповідно до умов технічного завдання та тендерної документації, тому ДП «Завод імені Малишева», як виробник спеціалізованої техніки військового призначення, запевняє, що ТОВ «Техсервіс ВЕКО та партнер ГмбХ» є надійним виробником обладнання, обладнання для малярських ділянок. Ми можемо рекомендувати всім підприємствам ТОВ «Техсервіс ВЕКО та партнер ГМБХ» до співпраці».