Обладнання на фарбувальну дільницю ПП ВКП «Євросталь-Комсомольськ»

На початку 2020 року до нас звернулась компанія ПП ВКП «Євросталь-Комсомольськ», яка знаходяться в місті Горішні плавні Полтавської області, для поставки обладнання на фарбувальну дільницю свого виробництва. Аргументом для вибору саме нашої компанії було те, що ми працюємо на ринку обладнання вже більше 25 років, маємо багато замовників які виготовляють подібне обладнання, а також наявність якісної сервісної підтримки.

Зелена фарбувально-сушильна камера

Даному замовнику була необхідна камера фарбувально-сушильна з сухою фільтрацією, індустріального типу, електричним теплообмінником, автоматичними воротами з дистанційним керуванням, а найголовніше – колір камери повинен бути ексклюзивним (зеленим), під фірмовий стиль компанії замовника.

Унікальна розробка

Нашими спеціалістами з конструкторського відділу було розроблено камеру фарбувально-сушильну, безпосередньо для даного замовника, з установкою на рівну підлогу, витяжкою в торцеву стіну та припливним стельовим пленумом на початку камери. Така компоновка подавання чистого, та  витяжки відпрацьованого повітря дозволяє фарбувати великі вироби та просторові металеві конструкції максимально якісно та швидко. Габаритні розміри робочої зони кабіни камери становлять 9000х5000х5000мм. Електричний теплообмінний який застосували наші конструктори на даному об’єкті був розроблений таким чином, щоб віддавати максимальну кількість тепла, для швидкого виходу на задані температурні режими фарбування та сушіння. Дане рішення дозволяє нашому замовнику максимізувати випуск якісної готової продукції.

Виробництво

Після підписання договору на виготовлення та поставку обладнання, наше виробництво прийнялось за виготовлення даного замовлення. Терміни виготовлення були як завжди короткими, тому доводилося працювати навіть на вихідних. Начальником виробництва було прикладено максимум зусиль для відвантаження камери фарбувально сушильної в строк зазначений в договорі на виготовлення та поставку обладнання.

Монтаж на пусконалагоджувальні роботи

Після відвантаження обладнання розпочались роботи по збиранню камери фарбувально-сушильної на території замовника. В Процесі монтажу самим тяжким було з’єднати кабіну камери з існуючим приміщенням, але наша монтажна бригада зробила дану роботу ідеально. Повітропроводи притоку та викиду повітря замовником було вирішено робити самостійно, залучивши підрядну організацію. Решта монтажу була проведена без затримок. Після монтажу було проведено пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу по роботі та обслуговуванні обладнання.

На теперішній час камера працює в штатному режимі!