МОДЕРНІЗАЦІЯ ФАРБУВАЛЬНОЇ КАМЕРИ БІЛОЦЕРКОВМАЗ

Модернізація фарбувальної камери для сільгосптехніки з метою облаштування активної підлоги починається з розрахунків наших конструкторів розмірів повітряних каналів підлоги, або ж якої глибини робити приямок під ту чи іншу конфігурацію фарбувальної камери. Завдяки цим розрахункам складається технічне завдання, в якому зазначено якими мають бути витяжні канали їх форма і глибина. Також ми розраховуємо перетин повітроводів, іноді наявних повітропроводів, до модернізації, не вистачає для продуктивної роботи нової активної підлоги. Прораховується потужність і продуктивність вентилятора витяжки який вже існує, чи буде він справлятися зі своїми новими завданнями.

Кожна модернізація підлоги робиться індивідуально під замовника. Ми враховуємо всі нюанси в виробництві такого типу витяжки, такі як:

Кількість, глибина і розташування витяжних каналів (якщо у вашій фарбувальній камері фарбують великі предмети, які розташовуються в центрі камери, то вам підійде конструкція з двома витяжними каналами з боків камери, а якщо у вас багато деталей розташованих по всій фарбувальній камері, то вам більше підійде неглибокий приямок, який буде працювати по всій площі вашої активної підлоги);

Напрямок решіток підлоги (напрямок решіток грає важливу роль, якщо у вашій фарбувальній камері використовуються візки або підставки з колесами невеликої ширини, то вони можуть застрявати в решітці, відповідно напрямок решітки має бути перпендикулярним до маршруту візки);

Додаткове витяжне обладнання або модернізація вже наявного (для того, щоб ваша активна підлога працювала як належить, їй необхідна витяжна система, яка зможе витягати частинки фарби та фарбувальний туман з великих поверхонь підлогових фільтрів, також потрібно буде подолати опір цих же фільтрів);

Додаткове припливне обладнання або модернізація вже наявного (роблячи активну підлогу фарбувальної камери ми також враховуємо той факт, що витяжка вашої камери стає в рази продуктивніше і при цьому залишати припливне обладнання таким же неможна, тому як у вашій камері буде створюватися недостатній тиск. Для того щоб стабілізувати тиск і поліпшити кратність обміну повітря ми виробляємо заміну припливного вентилятора і якщо необхідно, то і двигуна припливної шафи)

Фарбувальна активна підлога дозволяє прибрати туман від фарбувальних матеріалів, таких як фарба, ґрунт, лак і т.д.. Основне завдання цієї конструкції не давати туману підійматися вгору до дихальних шляхів маляра, а відразу ж всмоктуватися в активну підлогу. Це дозволяє зробити лакофарбове покриття краще і чистіше. Умови праці маляра стають набагато безпечніше і це дозволяє йому працювати набагато ефективніше.

З модернізацією підлоги вашої фарбувальної камери ви отримуєте витяжку, яка буде забезпечувати вам безпечні умови праці та кращу якість роботи.