МОБІЛЬНА ФАРБУВАЛЬНО-СУШИЛЬНІ КАМЕРА – НВО «ВЕРТИКАЛЬ»

Для поліпшення якості забарвлення і скорочення термінів випуску готової продукції ТОВ «НПО Вертикаль», завод «ТВЕК» розробив і виготовив мобільну фарбувально-сушильну камеру для фарбування складних великогабаритних металевих конструкцій з належною якістю лакофарбового покриття.
Особливістю проєкту зі створення камери серії стало створення робочої зони – кабіни камери. Припливно-витяжна термовентиляційна група (ТВГ) змонтована стаціонарно, на фундаментну основу, а кабіна камери знаходиться в складеному положенні (коли в ній нема потреби) і розсувається після розташування виробу для нанесення лакофарбового покриття.
Складнощі для втілення проєкту додала реалізація двох режимів роботи камери – «ФАРБУВАННЯ» і «СУШКА». В якості захисної конструкції застосована вогнестійка тканина з силіконовим покриттям, яка витримує високі температурні та механічні навантаження.
Розсувна кабіна камери в складеному стані займає 1850 мм по довжині, при цьому в розкладеному стані робоча зона становить 15180х5000х5000 мм. Виникнення ФСК, що трансформується на підприємстві зменшило час на проведення фарбувальних робіт – з 2 – 3 днів (кожен шар фарби повинен був висихати природним способом) до 1 нічної зміни (до 8 годин).++