Малярна ділянка ТОВ «АГРОКУБ»

 

Малярна ділянка це

Малярна ділянка – це фарбувальний комплекс , що складається з декількох камер, одна з яких сушильна інша фарбувальна, а також пост підготовки до фарбування.

Ділянка складається з трьох виробничих відділень, функціонально тісно взаємопов’язаних між собою, це:

  1. Відділення підготовчих робіт:
  2. Фарбувальне відділення;
  3. Сушильне відділення;

 

«ТОВ» АГРОКУБ

Завдяки ефективній роботі відділу продаж нашої компанії ми познайомилися з компанією ТОВ «АГРОКУБ». При подальшому спілкуванні з дирекцією та технічним відділом цієї компанії було з’ясовано, яке обладнання для малярної ділянки їм необхідне для розвитку та вдосконалення фарбувальної лінії.

Креслення та обладнання для малярної ділянки

Також було узгоджено всі технічні моменти, габаритні розміри деталей, спосіб нанесення лакофарбових матеріалів та температурні показники виробничих процесів фарбування та сушіння. А також описані технологічні процеси роботи камери фарбування та сушіння аграрної техніки, її вузлів, агрегатів та пристроїв.

Замовнику було важливо, щоб обладнання:

  • нагрівання у фарбувальній камері відбувалося за рахунок газового пальника (на зрідженому газі)
  • повітроводи припливно-витяжної вентиляції, а також димар, повинні бути розроблені та змонтовані таким чином, щоб не заважати існуючій кран балці виконувати
  • переміщення по всій довжині цеху;
  • камера повинна встановитись на рівну підлогу, без фундаментних робіт;
  • ворота кабіни камери повинні мати електричний привід і мати дистанційне керування;
  • термін виконання проекту з монтажем та пуск налагодженням має бути максимально коротким.

Малярна ділянка

Нашими конструкторами була розроблена модель фарбувальної камери діагонального типу, тобто повітря в камеру подається через стельовий пленум у передній частині камери, а витягається через стіну з фільтром у задній частині камер по діагоналі приміщення. Нагрів у фарбувально-сушильній камері було виконано за рахунок газового пальника Італійської компанії Unigas. Було вирішено встановити на даний об’єкт ворота з автоматикою, електричним приводом та дистанційним керуванням від компанії Alutech, встановленими зовні фарбувальної камери. Ми доклали всіх зусиль для того, щоб втиснутися в короткі терміни, регламентовані замовником.

Монтаж малярської ділянки

Далі розпочався монтаж та пусконалагоджувальні роботи. Складання даної камери, лінії повітроводів і димарів пройшло швидко і злагоджено. У ході монтажу не виникало суттєвих проблем чи заминок, чого не скажеш про пусконалагоджувальні роботи, які зробили кілька сюрпризів. Всі системи, вузли та агрегати камери працювали на відмінно, крім газового пальника. Для нормального налагодження пальника для роботи від газових балонів, а не від магістрального газопроводу, представниками технічного відділу та інженером-електриком було підібрано правильний, промисловий редуктор із регулюванням не тільки тиску, а й витрати газу. Установкою даного редуктора та інших компонентів у газову систему живлення пальника було досягнуто: відмінна робота пальника з тепловими показниками, які цілком влаштовували нас та замовника.

Досвід використання комплексу

Фарбовою камерою замовник користується менше ніж півроку, результатом задоволений. Особливо помітно за якістю лакофарбових покриттів на деталях, поліпшення умов праці для робочих малярської ділянки, зменшення витрат часу на виготовлення готової продукції в цілому.