Камера нанесення захисних покриттів для ДП «КБ «Південне»

У 2018 року до нас звернулися представники ДП «КБ «Південне ім. Н. К. Янгеля», із запитом на камеру для нанесення захисних покриттів на корпуса ракет випускає підприємство. Реалізувати такий проект для нас – це значимий етап розвитку компанії і велика честь, тому ми доклали максимум зусиль щоб стати переможцем в цьому тендері і поставити обладнання найвищої якості.
Дана камера має внутрішній розмір 10х4х4 м., Встановлена ​​на фундаментне підставу з підземними каналами відведення повітря. Кабіна камери тупикового типу, має тристулкові ворота орного типу, отвір воріт 3,6х3,6м. Кабіна і термовентіляціонние шафи повністю виконані в білому кольорі, на вимогу замовника.
Термовентіляціонная група складається з двох припливних вентиляційних шаф, і одного здвоєного витяжної шафи з блоком фільтрів викиду з активованим вугіллям. У ТВШ застосовуються високоефективні відцентрові вентиляційні установки, виробництва Nicotra Gebhardt, Італія. 2 ВУ працюють на подачу повітря і 2 на викид, продуктивність кожної – 25000 м3 / год, завдяки чому в камері створюється постійний, спадний, повітряний потік, швидкістю не нижче 0,25 м / сек.
Повітря в камері нагрівається за допомогою двох потужних електричних теплообмінників з Товстоплівкові металлокерамическими нагрівачами власного виробництва. Теплообмінники мають особливу конструкцію, розроблену спеціально для застосування в фарбувальних камерах, з великим потоком повітря, завдяки чому, при відносно невисоких показниках витрати електроенергії – від 30 до 90 кВт / год, вони прогрівають дуже великий об’єм повітря – 25000 м3 / год до дельти в 40 ° C. Крім того плавне регулювання потужності нагріву і точний контроль за температурою дозволяють забезпечувати невисокий перепад температур в роботі камери ± 5 ° C. Завдяки потужним теплообмінникам камера без праці забезпечує необхідні температурні режими роботи – нанесення покриття 20 ° C з перепадом температур в ± 4 ° C, а в режимі висушування 60 ° C з перепадом температур в ± 5 ° C.
Даний об’єкт є предметом гордості для нашої компанії. Ми раді бути постачальником для ДП «КБ «Південне ім. Н. К. Янгеля», а також тому факту що наше обладнання бере участь у створенні ракетно-космічної техніки.