КАМЕРА АБРАЗИВОСТРУМЕНЕВОГО ОЧИЩЕННЯ ДЛЯ BADOR ВІД TWEKO

У 2018 році до нас надійшов запит на камеру абразивоструменевого очищення від Миколи Миколайовича, власника компанії Бадор, яка займається виробництвом різноманітних напівпричепів і кузовів для автотранспорту. Як кабіна для даної камери використовується чинна будова Замовника з внутрішнім розміром 15х6х6м, а нами було змонтовано комплекс обладнання для автоматичного збору і регенерації абразивного матеріалу і система вентиляції та видалення пилу.

Автоматичний збір дробу виконується за допомогою скребкової підлоги, яка має 6 поздовжніх модулів довжиною по 15 м, і одного поперечного модуля, який розташований по середині поздовжніх. Поздовжні модулі зіскрібають абразив і пил з підлоги камери та спрямовують до поперечного, а поперечний, своєю чергою, направляє дріб до приямка під норією.

Система регенерації дробу складається з ковшового транспортера-норії, сепаратора дробу і бункера накопичувача. Норія, в зібраному вигляді має висоту 7500 мм, за допомогою мотор-редуктора і стрічки з ковшами норія підіймає дріб і пил з приямка на висоту до 7 метрів, звідки дріб пересипається до сепаратора. Сепаратор відокремлює великі частинки забруднень і пил від дробу яка придатна до подальшого використання і подає дріб в бункер-накопичувач. Бункер-накопичувач це місткість, що вміщає до 1 м³ дробу, через нього дріб в напівавтоматичному режимі подається до абразивоструменевих апаратів.

Система вентиляції та пилевидалення представлена у вигляді фільтровентиляційної установки з 27 фільтрувальними картриджами. Потужна відцентрова вентиляційна установка, продуктивністю 27500 м³ / год, забезпечує активне видалення запиленого повітря з камери. Фільтровентиляційна установка обладнана автоматичною системою очищення фільтрувальних картриджів за допомогою зворотних потоків стиснутого повітря.