ГІРАМІ – ВИТЯЖНА ШАФА ДЛЯ ФАРБУВАННЯ

Витяжна шафа для фарбування з сухою фільтрацією була розроблена і виготовлена для обладнання малярної ділянки на меблевій фабриці в місті Українка, Київської області, восени 2014 року.

Дана витяжна шафа для фарбування призначений для створення прийнятних умов в приміщенні при нанесенні лакофарбового покриття на різні меблеві вироби. Фарбувальний стенд забезпечує витяжку повітря забрудненого лакофарбовими парами з приміщення, його очищення і викид в атмосферу.

Витяжна шафа для фарбування являє собою металеву шафу-каркас, виконану з профільних труб і куточків, обшитих листом з полімерним покриттям порошкового типу. У передній частині фарбувальної шафи розташовані дві рамки фільтрів розмірами по 2500х1000 мм кожна, разом з крильцями уловлювачами витяжної шафи для фарбування забезпечує зону витяжки розмірами 3000х2000мм.

Вентиляційна установка витяжної шафи для фарбування являє собою потужний відцентровий вентилятор продуктивністю 10000 м³, з електродвигуном 2,2 кВт / 1000 об. Для мінімізації шумів і гулу в приміщенні фарбування вентиляторна установка розташовується на вулиці, на стіні приміщення, вона має спеціальну вібропоглинаючу раму.

Система фільтрації в даній витяжній шафі для фарбування дворівнева: 1 рівень картонний лабіринтовий фільтр, другий рівень – скловолоконний фільтр, більш докладно про неї Ви можете прочитати в розділі продукції нашого підприємства – витяжна шафа для фарбування.