Фарбування вантажівок на ВЧ № А3358

ПОКРАСКА ГРУЗОВИКОВ

Фарбування вантажівок, автомобілів та кабін вантажних автомобілів

На початку літа 2021 року ми отримали запит на розробку та проектування камери для фарбування, яка була необхідна для військової частини № А3358. Призначення: для прискорення випуску готової продукції та покращення якості пофарбованих деталей автомобілів, фарбування вантажівок, мікроавтобусів та їх деталей. Технічним фахівцям військової частини було запропоновано нашу стандартну камеру AKFS-S з електричним нагріванням, припливом повітря зі стелі та витяжкою з підлоги.

Які завдання мала вирішити фарбувальна камера:

  • фарбування вантажівок\фарбування кузова вантажівок
  • фарбування автомобілів\фарбування кабін автомобілів
  • фарбування кабін вантажівок та мікроавтобусів
  • фарбування кузовних елементів.

Фарбування кузова автомобілів

Технологія фарбування автомобіля, непростий і трудомісткий процес, в якому хороший результат можна досягти тільки при дотриманні технології фарбування і маючи певні навички. Основним принципом отримання якісного фарбування авто та кузовних запчастин є поетапна підготовка та чітка послідовність дій маляра, що проводить фарбувальні роботи. Завдяки величезному вибору фарбувальних матеріалів та потрібним інструментам можна отримати необхідний результат, і вплив довкілля на пошкоджені ділянки автомобіля.

Зіпсоване лакофарбове покриття, не тільки псує вигляд автомобіля, а й призводить до корозії металу, що спричиняє масу неприємностей, ускладнює фарбування пошкодженої деталі. У випадку, коли фарбування виконується без усунення проблем по кузову, через деякий час фарба починає відшаровуватися і утворюються рижі. Потрібно втручання зварювання, можливо часткового ремонту вставки нового елемента або повної заміни деталі. Для того, щоб ретельно підготувати метал до фарбування, необхідно використовувати спеціалізоване обладнання, зачистити метал від залишків покриття за допомогою дробоструминного очищення.

В черговий раз наша компанія відзначилася швидкістю та якістю виготовлення камери для фарбування та сушіння (КФС) кабіни вантажних автомобілів, мікроавтобусів та їх кузовних елементів. КФС із габаритами робочої зони 8,6х4,5х3,0 вже є стандартизованим обладнанням для нашого конструкторського бюро, тому розробка зайняла невеликий період часу.

Монтаж обладнання для фарбування автомобілів та кабін

Монтаж обладнання з повітроводом припливно-витяжної вентиляції зайняв рекордні 4 робочі дні, з урахуванням зміни лінії повітроводів припливної вентиляції та виготовлення нових повітроводів. Пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу зайняли лише 1 робочий день, за який персонал замовника повністю навчився користуватися обладнанням.
Велику роль у проведенні монтажних робіт відіграла надана допомога від замовника персоналом та механізмами, за що ми висловлюємо військовій частині № А3358 величезну подяку!
На даний момент обладнання працює згідно заводських налаштувань та в штатному режимі, замовник роботою обладнання задоволений, про що свідчить лист надісланий нам 21.10.2021 р.