Фарбувально-сушильний комплекс для великогабаритної техніки – Аеротехніка

В кінці 2016 року до нас звернулися представники компанії Аеротехніка із завданням створити фарбувально-сушильну камеру для продукції Замовника. Однією з головних особливостей даного проекту є те що термовентіляціонная група камери використовується в якості додаткового обігрівача приміщення. Завдяки ретельно продуманим системам повітряних каналів, шиберних пристроїв з пневмоприводами і автоматики тепле повітря може перенаправлятися з камери в приміщення.

Однією зі складностей в реалізації цього проекту стало обмеження по висоті приміщення – 4680 мм, а в камері необхідно забезпечити можливість забарвлення виробів висотою до 4560 мм. Для вирішення даного завдання ми запропонували в першу чергу створити поглиблення майданчика на якій встановлюється камера на -300мм, що в комплексі зі спущеними колесами на виробах дозволяє завозити в камеру радіолокаційні установки, які виготовляє замовник. Відстань між кабіною фарбувальної камери і перекриттям малярного цеху склало всього лише ~ 50мм.

Дана камера має внутрішні розміри 15х6х4,7 м (ДхШхВ). Термовентіляціонная група камери складається з двох потужних припливно-витяжних термовентідяціонних шаф, в кожному з яких встановлено по одній відцентрової двосторонньої вентиляційної установки з електродвигунами по 15 кВт на приплив повітря і по 11 кВт на викид повітря. Продуктивність кожного термовентіляціонного шафи – до 30000 м. Куб. / Год.

ФСК має внутрішню перегородку дозволяє розділяти внутрішній простір на 2 рівні частини. Управління всім комплексом обладнання ведеться через центральний пульт управління з системами автоматики і контролю, який дозволяє використовувати кожну з двох половин ФСК як окрему незалежну камеру, або ж одночасно підігрівати малярний цех і працювати в камері.

У малярському цеху обладнаний пост підготовки до фарбування і грунтовки негабаритних виробів, на якому встановлено 2 витяжних вентиляційних шафи з сухою дворівневої фільтрацією повітря.