Фарбувально-сушильна камера для НВП «Енергія 2000»

На початку липня дві тисячі вісімнадцятого року до нашої компанії ТОВ «Техсервіс Вєко та партнер ГМБХ» звернулося  НВП «Енергія 2000» із запитом на придбання фарбувально-сушильної камери тупикового типу з сухою фільтрацією.

Про компанію

Науково-виробниче підприємство “Енергія 2000” (м.Київ, Україна) створено у 1999 році, працює досі. Підприємство спеціалізується на розробці та виготовленні широкого спектру тренажерів для механізованих, танкових, артилерійських, протитанкових та зенітних підрозділів. Цей вид діяльності має пріоритетний напрямок через ситуацію, що склалася на сході України.

Процес виготовлення, монтаж та основні параметри

Після складання договору, ми також опрацювали побажання, рекомендації від замовника та розпочали виконання замовлення. Камера була виготовлена ​​та змонтована у строки відповідно до договору. Особливістю цієї камери було те, що даний фарбувально-сушильний комплекс має товстоплівкові електричні блоки підігріву повітря – 30шт. Загальна потужність енергоспоживання камери до 60КВт/год. Камера була розташована поза приміщенням (на вулиці) і встановлена ​​на спеціально підготовлену рівну підлогу. Робоча зона даної камери 4,000 * 4,000 * 3,000 мм при зовнішніх габаритах 6,260 * 4,160 * 3,480. Максимальна температура нагрівання повітря – до 80С

Фарбувально-сушильна камера ТОВ «Енергія 2000» працює відповідно до заданих характеристик, параметрів і зараз виконує своє пряме призначення. Підприємство «Енергія 2000» також задоволене результатами нашої співпраці, про що свідчить позитивний відгук, з яким ви зможете ознайомитись нижче.
Якщо у Вас виникне потреба у придбанні даного обладнання, запрошуємо Вас до нас на виробництво, яке знаходиться за адресою: м. Київ вул. Алматинська 8.