Фарбувальний пост з гідроекраном для оборонної техніки – Спецоборонмаш

Під кінець липня 2019 ДП «Спецоборонмаш» звернулися в нашу компанію з приводу придбання нашої продукції для потреб їх виробництва. Метою було встановити фарбувальні пости з підігрівом повітря, що подається для створення безпечних умов праці на малярському ділянці.

Бюджет на реалізацію даного проекту було закладено досить скромний, а вимоги до обладнання – високі. До зустрічі з нашими фахівцями, передбачалося забезпечити підігрів повітря за допомогою водяного калорифера. Але відстань до котельні і показники її продуктивності не відповідали вимоги для оптимальної роботи Обладнання. Тоді було прийняти рішення, використовувати теплообмінник в парі з дизельним пальником, яка працює на дизельному паливі. А для дотримання правил охорони праці та норм пожежної безпеки, для категорійних приміщень, термовентіляціонний шафа довелося винести за межі приміщення.

Вже на початку серпня 2019 ДП «Спецоборонмаш» замовило у ТОВ «Техсервіс ВЕКО і партнер ГмбХ» – фарбувальний пост з водяною фільтрацією, що складається з:
1. Витяжна шафа з водяною завісою в кількості 2 комплекти, які мають розміри 2000х600х1900мм., І 4000х600х1900мм.
2. Система припливної вентиляція з підігрівом повітря, за допомогою дизельного пальника. Розмір стельового пленуму – 7000х4000мм.

Фарбувальний пост з водяною завісою прийнятий в експлуатацію в жовтні 2019 року. За час роботи нарікань на якість і роботу Устаткування від Замовника не спостерігається. Все працює відповідно до замовленими технічними характеристиками і параметрами виробника.