Фарбувальний пост для ДП “ШКЗ Імпульс”

Фарбувальний пост

У кінці 2017 року до нашої компанії прийшов запит на комерційну пропозицію від ДП  “ШКЗ “Імпульс” який відноситься до найбільшого оборонного концерну України «УкрОборонПром». Імпульс знаходиться у м. Шостка, Сумської обл. Це єдине в Україні підприємство з випуску засобів підривання (капсулі-детонатори, електродетонатори, детонуючи шнури та ін.). На сьогодні підприємство має стратегічне значення.

ДП «ШКЗ Імпульс» хотіли придбати аспіраційну шафу з гідроекраном для фарбування невеликих виробів власного виробництва та покращення лакофарбового покриття. Саме для того вони запросили ТОВ «Техсервіс ВЕКО та партнер ГмбХ» прийняти участь у тендерній процедурі.

Особливості

За запитом ГП «ШКЗ Імпульс» їм потрібна було потрібно: шафа з водяним дзеркалом з комплектом форсунок, приймальна ванна, система фільтрації, направляючі відбійники для води і повітря, наявність віброгасної рами, наявність пульта управління установкою і водяною помпою, стіл, що обертається. А також щоб виконавець обумовив виріб гарантією 12 місяців та подавав заявку на тендер тільки с представленням технічної документації.

Характеристики:

  • Габарити фарбувальної камери: 1000х1000х2400мм
  • Розмір водяного екрану: 1000х1000мм
  • Споживана потужність не більше 5 кВт
  • Ступінь очищення повітря не менше 95%

Після перемоги на тендері ТОВ «Техсервіс ВЕКО та партнер ГмбХ» вчасно виготовив та поставив (20 робочих днів) необхідне обладнання, а саме фарбувальну шафу з гідроєкраном замовнику.  На сьогодні обладнання успішно використовується ДП «ШКЗ Імпульс» та робить продукцію заводу якісною. Лист-відгук дивіться у розділі фото під статтею.