ФАРБУВАЛЬНА КАМЕРА ДЛЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ – ОЛІС

Фарбувальна камера для сільгосптехніки виготовлена на замовлення ТОВ «Оліс», найбільшого виробника сільгосптехніки, виробничі потужності розташовані в місті Одеса.

Камера обладнана дворівневою системою фільтрації повітря, що викидається, перший рівень – картонні лабіринтові фільтри з високою накопичувальною здатністю, які вловлюють більшу частину лакофарбових матеріалів, другий рівень – скловолоконні фільтри, класом фільтрації EU3. У такій конфігурації накопичувальна здатність підвищується в рази, а кількість лакофарбових частинок в повітрі, що викидається менше на 35-40%, але основною перевагою є те, що термін служби скловолоконних фільтрів збільшується в 3 рази, а сумарні витрати на фільтроматеріали викиду знижуються на 30%.

Особливістю даної камери є транспортна магістраль, яка інтегрована в конструктив стелі. По центру фарбувальної камери в стелі вбудований монорельс, що дозволяє підвішувати фарбується вироби в камері та вільно обертати їх навколо своєї осі. Максимальне допустиме навантаження на даний монорельс становить 1000 кг, але за бажанням покупця ця цифра може бути в кілька разів вище, а в камері можуть бути розташовані паралельно до 3 монорейок.

Термовентиляційна група камери складається з 2 припливно-витяжних шаф, продуктивністю до 56 м³/год. Нагрівання повітря виконується за допомогою електричних теплообмінників, нашої власної розробки, максимальна споживана потужність кожного з них досягає 84 кВт/год, а в номінальному режимі, при температурі повітря на вулиці близько 0 ° C, споживання складе ~ 45 кВт/год.