ФАРБУВАЛЬНА КАМЕРА ДЛЯ БРОНЕАВТОМОБІЛІВ – РЕФОРМ

Фарбувальна камера для бронеавтомобілів, створена на замовлення ТОВ Реформ, підприємства яке займається виробництвом бронеавтомобілів в київській області.

Одним з головних завдань будь-якого підприємства України яке виробляє свою продукцію будь то машинобудування або сільськогосподарська техніка, або будь-яка інша продукція є надання їй красивого зовнішнього вигляду, а воно можливе не тільки коли ви не знайдете гарного художника і малярний цех, а й забезпечите його якісними абразивоструменевими та фарбувально-сушильними камерами, які виробляє наше Спільне Українсько-німецьке підприємство Техсервіс ВЕКО.

Прикладом оснащення машинобудівних підприємств України нашим обладнанням є підприємство «Реформ». У 2016-2017 роках для нього наше підприємство успішно розробило, виготовило та віддало в експлуатацію комплекс обладнання для фарбування важкої техніки. Фарбувальна камера для бронеавтомобілів має двомоторну схему припливно-витяжної вентиляції, ефективну фільтрацію повітря. Ергономічна кабіна, яка знаходиться всередині виробничого цеху має пару сервісних дверей, дворядкові лампи створюють освітленість в камері на рівні 1000 люкс. А термовентиляційна шафа з припливно-витяжною вентиляцією розташована на вулиці та укомплектована дизельним пальником і системою автоматичного підігріву палива, розробленої нашими фахівцями, що дозволяє безперебійно працювати в зимовий час.