ФАРБУВАЛЬНА КАМЕРА ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ – MPM MOTORS

У 2016 році до нас звернулися представники компанії MPM Motors, які займаються виробництвом спортивних автомобілів в передмісті Парижа, з проханням про реконструкцію існуючої малярної ділянки. Закуплене і змонтоване раніше обладнання, від постачальників з Китаю, не задовольняло високих вимог щодо якості лакофарбового покриття.

Першим етапом реконструкції стала модернізація існуючої фарбувальної камери. Нами було доставлено комплект обладнання для поліпшення систем вентиляції та фільтрації повітря, комплект стінових і стельових світильників, а також сервісні двері. Даний комплекс обладнання дозволив створити необхідний повітрообмін і забезпечити прийнятну швидкість повітря в робочій зоні, на рівні 0,2 м / с, а також значно підвищити якість очищення повітря в камері та освітлення робочої зони.

Другим етапом реконструкції малярної ділянки стала розробка, виготовлення і постачання нової, фарбувально-сушильної камери для автомобілів. Дана камера має внутрішні розміри 9х6х4 метрів, вона встановлена на наявну підлогу цеху без виконання фундаментних робіт із застосуванням металевого подіуму, який дозволяє відводити відпрацьоване повітря за схемою «зверху-донизу». Цільно ґратчаста сталева підлога забезпечує прямолінійний і рівномірний розподіл повітряних потоків по всьому об’єму камери, що дозволяє досягати найкращої якості лакофарбового покриття на виробах.

Термовентиляційна група складається з двох припливно-витяжних термовентиляційних шаф з електричними теплообмінниками. Чотири потужних відцентрових вентиляційних установки, продуктивністю до 30 тисяч метрів кубічних на годину кожна, забезпечують постійний і рівномірний повітряний потік всередині камери, швидкістю руху повітря не нижче 0,3 м / с. Електричні теплообмінники споживають від 22 до 90 кВт / год електроенергії та нагрівають весь обсяг повітря, що подається до необхідної дельти в 35 ° C ( «дельта» – різниця температури повітря між входом в теплообмінник і виходом в робочу зону), таким чином забезпечуючи оптимальні умови для нанесення лакофарбових матеріалів при зовнішній температурі повітря до -15 ° C.

Поставлений комплекс обладнання робіт дозволив підвищити продуктивність малярної ділянки більш ніж в три рази й забезпечити належну якість лакофарбового покриття для виробництва автомобілів.