ФАРБУВАЛЬНА КАМЕРА ДЛЯ АВТО ТРАЛІВ – ТАД

Фарбувальна камера для авто тралів розроблена і виготовлена нами для компанії ПП «Транс Авто Д», які займаються перевезеннями негабаритних вантажів по Україні та за межами, а також виробництвом автомобільних причепів – тралів.

Дана фарбувальна камера була вбудована в приміщення замовника таким чином щоб максимально використовувати корисний простір. Кабіна камери має внутрішні розміри 24’000х5’000х4’100 мм, вона виготовлена з сендвіч панелей з наповнювачем з мінеральної вати товщиною 80 мм. ФСК має 3 припливно-витяжні термовнетиляційні шафи з потужними відцентровими вентиляційними установками, сумарною потужністю до 100 000 м³/год.

Нагрівання повітря в холодну пору року виконується за допомогою електричних теплообмінників, нашої власної розробки. Дані теплообмінники сумарно споживають всього до 270 кВт / год в режимі розгону, даючи при цьому дельта ~ 35 °C для всіх 100 000 м³ /год, це на 50-70% менше найближчих аналогів у конкурентів!

Крім стандартного набору обладнання, що складається з дворядкового освітлення, трирівневої системи фільтрації повітря, тристулкових розсувних воріт, систем автоматики та управління в даній камері також облаштований центральний вентильований приямок, який дозволяє оператору фарбувати трали з піддона, без необхідності перевертати або підіймати виріб.