ФАРБІЯ – ФАРБУВАЛЬНА ШАФА ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ВИСТАВКОВИХ ЗРАЗКІВ

Фарбувальна шафа з сухою фільтрацією створена для малярної ділянки в Колор-студію «Фарби» в Києві. Цей стенд буде використовуватися при випробуванні фарб і створенні виставкових зразків для студії.
Фарбувальна шафа являє собою металевий каркас виконаний з профільних труб і куточків, обшитих листом, він має захисне лакофарбове покриття. Також, фарбувальний стенд оснащений поворотним столом, що забезпечує максимальну зручність в процесі створення виставкових зразків. Потужна вентиляційна установка фарбувального стенда з електродвигуном забезпечує постійний і рівномірний повітряний потік, продуктивність ВУ – 1500 м³ / год.
У передній частині стенду розташовується фільтрувальна касета з фільтром викиду, вона зроблена легкозмінною, що дозволяє швидко виконувати заміну фільтроматеріалу. Перед фільтрувальною касетою змонтовані металеві обмежувачі, які мінімізують можливість розпилення ЛФМ по приміщенню і направляють їх на фільтр. Над фільтрувальною касетою фарбувального стенда, розташований дволамповий світильник, що дозволяє найкращим чином оцінювати якість лакофарбового покриття.