БОШ-СЕРВІС БЦ – ФАРБУВАЛЬНО-СУШИЛЬНА КАМЕРА ДЛЯ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ

Окремо змонтована фарбувально-сушильна камера для вантажних автомобілів і мікроавтобусів розроблена і виготовлена нами для СТО Бош-сервіс в місті Біла Церква, Київської області.

Оскільки камера розташована просто неба, поза приміщеннями, сендвіч-панелі кабіни камери та термовентиляційна група мають поліпшену теплоізоляцію, їх товщина – 100 мм, а також додатковий гідрозахист і поліпшену герметизацію всіх вузлів камери. Внутрішній розмір камери становить 8100х4500х3500, що дозволяє фарбувати як легкові автомобілі, так і мікроавтобуси. Стельовий пленум має розмір 8000х4000х500, площа стельового фільтроматеріалу – 32 м². Освітлення в камері – дворівневе, складається з двох рядів верхніх, розташованих під кутом 45º до стелі, і двох бічних рядів герметичних люмінесцентних світильників.

Тремовентиляційна група фарбувально-сушильної камери буде складатися з однїєї, комбінованої – припливно-витяжної, термовентиляційної шафи (ТВШ). ТВШ буде розташований позаду кабіни камери. Продуктивність вентиляційної установки складе 26000м³/год, електродвигун потужністю 15 кВт на 1500 об. ТВШ забезпечує кратність обміну повітря не менше 200 разів / год в режимі фарбування і не менше 50 разів / год в режимі сушки, завдяки чому виконується рівномірний обдув і швидке висушування пофарбованого виробу, а також досягаються прийнятні умови для роботи оператора під час фарбування (відповідають стандартам ЄС з охорони праці). ТВШ має три шиберних пристрої: шибер подачі, викиду і рециркуляції, які направляють потоки повітря відповідно до обраного режиму роботи камери. Термовентиляційна шафа як теплогенеруюча установка використовує теплообмінник з жаростійкої сталі з дизельним пальником, тепловою потужністю 300 кВт.

Пульт керування (ПК) з системами автоматики та контролю задає режими та алгоритми роботи обладнання: фарбування-продування-сушка. Управління всіма вузлами камери ведеться за допомогою одного, центрального ПК, він контролює та узгоджує роботу всіх вузлів камери для вантажних авто.