ART WOOD – МАЛЯРНИЙ СТЕНД

Малярна ділянка підприємства з виробництва паркету облаштована двома малярними стендами з сухою, дворівневою системою фільтрацією. Даний комплект обладнання розроблений і створений фахівцями нашого підприємства для «Арт Вуд» в Києві.
Малярний стенд призначений для створення прийнятних умов в приміщенні при нанесенні лакофарбового покриття на всілякі види паркету або інших виробів. Малярний стенд забезпечує витяжку повітря забрудненого лакофарбовими парами з приміщення, його очищення і викид в атмосферу.
Малярний стенд являє собою металевий каркас-шафа, виконаний з профільних труб і куточків, обшитих листом з полімерним покриттям порошкового типу. У передній частині фарбувальної шафи розташовані дві рамки фільтрів, розмірами по 2500х1000 мм кожна. Вентиляційна установка малярного стенда являє собою потужний відцентровий вентилятор, продуктивністю 10000 м³, з електродвигуном 2,2 кВт / 1000 об. Для мінімізації шумів і гулу в приміщенні фарбування вентиляційна установка розташовується на вулиці, на стіні приміщення, вона має спеціальну вібропоглинаючу раму.
Цього разу ми вперше застосували дворівневу систему фільтрації відпрацьованого повітря: 1 рівень картонний лабіринтовий фільтр, другий рівень – скловолоконний фільтр. Картонний лабіринтовий фільтр має дуже високу вбирну здатність, тому він встановлюється першим і захищає скловолоконний фільтр від передчасного забруднення.
У травні 2014 року малярну ділянку цього підприємства було дообладнано ще одним малярним стендом, на сьогодні використовується три малярних стенда.