Спільний каталог продукції (обладнання для малярної ділянки)

Завод обладнання для малярної ділянки  “Техсервіс ВЕКО” (TWEKO) спеціалізується на розробці технологічних процесів роботи малярної ділянки.

Ми виготовляємо і впроваджуємо високотехнологічне та енергоефективне обладнання:

  • фарбувально-сушильні камери;
  • абразивноструминні камери;
  • спеціалізоване підіймально-транспортне обладнання.

Переваги нашої продукції

Продуктивність — Фарбувально-сушильні камери, абразивоструйная камери і пости підготовки до фарбування від "Техсервіс ВЕКО" (TWEKO) - допоможуть збільшити ефективність малярної ділянки, поліпшити ефективність процесів: фарбування, сушіння, підготовки та післяобробки виробів.

Точність — Ми виробляємо продукцію на основі точних інженерних розрахунків, з урахуванням всіх технологічних особливостей виробництва, в галузі замовника.

Безпека — Продукція TWEKO відповідає європейським стандартам безпеки та державним нормативам з охорони праці.

Інновації — Ми впроваджуємо сучасні технологічні розробки, використовуємо компоненти міжнародних виробничих лідерів.

Енергоефективність — В продукції TWEKO застосовуються унікальні технологічні рішення для нагріву повітря, з високими зносостійкими якостями і низьким споживанням електроенергії (економія до 50%, в порівнянні зі звичними ТЕНами)

Фарбувально-сушильні камери

Камера фарбувально-сушильна (ОСК) - це комплекс обладнання, що суттєво збільшує якість, скорочує час нанесення і висушування захисного або декоративного лакофарбового покриття. ОСК забезпечує постійний рівномірний рух очищеного і підігрітого повітря. Для повного очищення повітря, пил та інші забруднювальні частки - ефективно уловлюються, за допомогою системи фільтрів і спеціальної фільтрувальної вентиляційної установки (ФВУ). Стабільний тиск і рівномірний потік повітря, досягається завдяки спеціальній системі припливно-витяжної вентиляції. Фарбувально-сушильна камера розрахована для повного циклу робіт з нанесення ЛФМ, на поверхні виробів і висушування, з дотриманням технології фарбування (температура фарбування / сушки і тимчасові діапазони). У фарбувально-сушильної камери, використовуються різні фарби, ґрунти, емалі, термоізоляційні покриття і лаки, на різних основах (акрил, алкіли, епоксидні, поліуретанових, водні), інше ...

Дізнатися більше

Дробоструминні камери

Камера абразивноструминного очищення (КАСО) - це комплекс обладнання, що призначений для збільшення безпеки умов праці, при виконанні очисних робіт, абразиво-струменевим методом. Підвищує ефективність і швидкість очищення поверхні різних виробів від іржі, окалини, фарби та забруднень. В КАСО застосовуються різні типи абразивних матеріалів: сталевий або чавунний гартований, або катаний дріб; електрокорунд; карбіди бору, калію, кремнію; скляні або керамічні кульки, інше ... Камера обладнана повністю автоматичною системою збору та регенерації абразиву, а також системою вентиляції та пиловидалення, завдяки чому процес очищення відбувається максимально ефективно.

Дізнатися більше

Комплексні рішення

Реалізовуємо складні завдання для збільшення ефективності процесу фарбування виробів і надаємо комплексні рішення під ключ. Складаємо технічне завдання, з урахуванням виїзду на об'єкт замовника, для замірів робочого простору і визначення основних показників ефективності роботи малярського ділянки. На основі точних інженерних даних, розробляємо індивідуальну технологію нанесення лакофарбового покриття: транспортування виробів, очищення (дробоструминна/дробометна/знежирення/мийка), підготовка до нанесення покриттів, нанесення покриттів, висушування і полімеризація ... Успішний досвід проєктних робіт, дозволяє швидко узгодити індивідуальну технологію з державними органами та отримати необхідні дозволи. Виконати будівельні роботи, розробити індивідуальний технологічний процес роботи малярної ділянки, розробити, виготовити та вбудувати спеціалізоване обладнання, в наявні технологічні лінії, або виробничі приміщення.

Дізнатися більше

Додаткове обладнання

Системи автоматичного пожежогасіння, блоки фільтрації повітря з активованим вугіллям, пиловловлюючі фільтровентіляціонні установки (ФВУ), поворотні столи, стелажі, підставки, обладнання для фарбування, дробоструминні апарати, засоби індивідуального захисту, частотні перетворювачі, світильники.

Дізнатися більше

Підіймально-транспортне обладнання

Підіймально-транспортне обладнання - це пристрої, що призначені для переміщення виробів і людей, у вертикальній і горизонтальній площинах. Ми розробляємо і виготовляємо підвісні конвеєри, роликові конвеєри, кантувателі, рейкові транспортні візки, підіймально-пересувні платформи, підіймачі, елеватори, що вбудовані та синхронізовані в процес фарбування виробів, і значно збільшують ефективність роботи малярної ділянки. Ми виробляємо ПТО для малярних ділянок, що застосовується в фарбувальних і дробоструминних камерах, дробометних установках, камерах мийки, сушки, вентиляції, інше ... Устаткування розробляється для застосування у вибухонебезпечному середовищі та агресивних умовах експлуатації. ПТО проводиться за індивідуальним замовленням.

Дізнатися більше