Загальний каталог продукції для малярної ділянки

Техсервіс ВЕКО (TWEKO) спеціалізується на розробці технологічних процесів роботи малярної ділянки.

Ми виготовляємо і впроваджуємо високотехнологічне та енергоефективне обладнання:

  • фарбувально-сушильні камери;
  • абразивноструминні камери;
  • спеціалізоване підіймально-транспортне обладнання.

Переваги нашої продукції

Продуктивність — Фарбувально-сушильні камери, абразивноструминні камери та пости підготовки до фарбування від TWEKO - значно збільшують ефективність роботи малярної ділянки, дотримуючись усіх умов з питань безпеки малярів і тонкощів технологічних процесів фарбування, сушіння, підготовки та постобробки виробів.

Точність — Продукти виготовляються на основі точних інженерних розрахунків, з урахуванням всіх технологічних особливостей виробництва, в галузі замовника.

Безпека — Продукція TWEKO відповідає європейським стандартам безпеки і державним нормативам з охорони праці.

Інновації — Ми впроваджуємо сучасні технологічні розробки і використовуємо якісні комплектуючі міжнародних виробничих лідерів.

Енергоефективність — В продукції TWEKO застосовуються унікальні технологічні рішення для нагріву повітря, з високими зносостійкими якостями і низьким споживанням електроенергії (економія до 50%, в порівнянні зі звичними ТЕНами).

Фарбувальні камери

Камера фарбувально-сушильна - це синхронізований комплекс обладнання, що збільшує якість фарбування виробів, скорочує час нанесення та висушування лакофарбового покриття. Камери забезпечують постійний рівномірний рух очищеного і підігрітого повітря. У процесі фарбування, пил та інші забруднюючі частки - ефективно уловлюються, за допомогою системи фільтрів і спеціальних фільтрувально-вентиляційних установок (ФВУ). Стабільний тиск і рівномірний рух повітря, досягається завдяки спеціальній системі припливно-витяжної вентиляції. Фарбувально-сушильна камера розрахована на повний цикл робіт з нанесення лакофарбового матеріалу, на поверхні виробів і висушування, з дотриманням всіх тонкощів технологій фарбування та сушіння.

Дізнатися більше

Дробоструминні камери

Камера абразиво-струминного очищення (КАСО) - це комплекс обладнання, що призначений для збільшення безпеки умов праці, при виконанні очисних робіт, абразивноструминним методом. Підвищує ефективність і швидкість очищення поверхні різних виробів від іржі, окалини, фарби і забруднень. У Касо застосовуються різні типи абразивних матеріалів ( сталевий або чавунний колотий, або катаний дріб; електрокорунд; карбіди бору, калію, кремнію; скляні або керамічні кульки, інше ). Камера обладнана повністю автоматичною системою збору та регенерації абразиву, а також системою вентиляції та пиловидалення.

Дізнатися більше

Комплексні рішення

Реалізовуємо складні завдання для збільшення ефективності фарбування виробів і надаємо комплексні рішення під ключ. Складаємо технічне завдання, з урахуванням виїзду на об'єкт замовника, для замірів робочого простору і визначення основних показників ефективності роботи малярної ділянки. На основі точних інженерних даних, розробляємо індивідуальну технологію нанесення лакофарбового покриття: транспортування виробів, очищення (абразивноструминна обробка/знежирення/мийка), підготовка до нанесення покриттів, нанесення покриттів, висушування і полімеризація. Успішний досвід проєктних робіт, допомагає швидко узгодити індивідуальні розробки з державними органами та отримати необхідні дозволи ( будівельні роботи, розробити індивідуальний технологічний процес роботи малярної ділянки, розробити, виготовити та вбудувати спеціалізоване обладнання, в наявні технологічні лінії, або виробничі приміщення ).

Дізнатися більше

Додаткове обладнання

Системи автоматичного пожежогасіння, блоки фільтрації повітря з активованим вугіллям, пиловловлюючі фільтровентіляціонні установки (ФВУ), поворотні столи, стелажі, підставки, обладнання для фарбування, дробоструминні апарати, засоби індивідуального захисту, частотні перетворювачі, світильники.

Дізнатися більше

Підіймально-транспортне обладнання

Підіймально-транспортне обладнання (ПТО) - це пристрої, що призначені для переміщення виробів і людей, у вертикальній і горизонтальній площинах. Спеціалізоване ПТО виготовляється для малярної ділянки, що застосовується у фарбувальних і абразивноструминних камерах, камерах мийки, сушки, вентиляції, інше. Устаткування розробляється для застосування у вибухонебезпечному середовищі та агресивних умовах експлуатації. ПТО проводиться за індивідуальним замовленням. Ми розробляємо і виготовляємо підвісні конвеєри, роликові конвеєри, кантувателі, рейкові транспортні візки, підіймально-пересувні платформи, підіймачі, елеватори, що вбудовані та синхронізовані в процес фарбування виробів, і значно збільшують ефективність роботи малярної ділянки.

Дізнатися більше