Продажа покрасочных камер

ПРОДАЖ ФАРБУВАЛЬНИХ КАМЕР

Основна вимога, яку пред’являє ринок до будь-якого виробника – відповідність умов щодо стандартів. Постійно чимраз вищі вимоги до якості покриття на виробах або деталях змушують виробників проявляти максимальну гнучкість у вирішенні нових завдань. У тих випадках, коли зовнішній вигляд виробу вторинний, на перше місце виходить захист від несприятливих впливів, яке також забезпечує фарбування. Компанією «Техсервіс ВЕКО» організовано продаж фарбувальних камер власної розробки. Нами розроблено та виготовлено сотні моделей різних пристроїв для обладнання малярних цехів на великих підприємствах і ділянок в невеликих фірмах. Фахівці компанії беруть участь у всіх етапах розробки, виготовлення, встановлення, подальшого обслуговування камер і комплексів. Силами наших майстрів може бути створено обладнання, що ефективно працює в нестандартних умовах.

Щоб замовити фарбувальні камери, дробоструменеву камеру очищення – Телефонуйте:

+380 (68) 272 87 60, +380 (50) 216 87 80, +380 (63) 411 13 18, +380 (63) 708 91 10

або пишіть на пошту: tweko2112@gmail.com

ФАРБУВАЛЬНІ КАМЕРІ КУПИТИ У «TWEKO»
Якщо перед Вашим виробництвом стоїть кілька завдань, а саме:
1. Підвищити ефективність і прибутковість підприємства;
2. Розширити перелік надаваних підприємством послуг;
3. Знизити споживання електроенергії вже існуючим обладнанням;
4. Наблизити умови роботи малярів до європейських норм;
5. Підвищити якість послуг.
Варто звернутися до професіоналів. Фарбувальна камера купити яку можна у виробника «Техсервіс ВЕКО», здатна вирішити всі перераховані вище проблеми з легкістю. При фарбуванні в наших камерах практично виключено виникнення патьоків ЛФМ, що виключає подальше шліфування і псування покриття. Застосовувані інженерами компанії інноваційні теплообмінники знижують споживання електрики на 40%. Робота персоналу в камері забарвлення повністю відповідає суворим європейським вимогам.

ФАРБУВАЛЬНА КАМЕРА, ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЦІНА
Перш за все, перед настільки масштабним придбанням, варто обов’язково порадитися з нашими фахівцями. Зрозуміло, зручніше спочатку виготовляти камеру для конкретних умов, але цілком потрібні й стандартні моделі та варіанти. В цьому випадку необхідно максимально точно відповісти на питання наших фахівців для оптимального підбору обладнання. Стандартна фарбувальна камера, ціна якої відповідає якості виробу, відповідає більшості завдань, що вирішуються нашою промисловістю. Звичайно, вартість комплексу устаткування зросте, якщо Ви захочете доукомплектувати пристрій додатковими фільтрами, світильниками, яка стежить автоматикою. Практика показує, що фарбувальні камери краще купувати з урахуванням постійно мінливого ринку. Щоб дорогий пристрій залишалося актуальним тривалий час.

Ознайомитися з ціновою політикою «Техсервіс ВЕКО» докладніше можна, зателефонувавши за вказаним у верхній частині сайту телефону. Для наших співробітників немає важких запитань. Телефонуйте!