Історія

Спільне українсько-німецьке підприємство «Техсервіс ВЕКО і партнер ГмбХ» засновано 03 листопада 1992 року. Першими видами діяльності Компанії були: технічне обслуговування автомобілів, торгівля автозапчастинами та обладнанням для автосервісу.

У 1994 році, у зв’язку з активним ростом автомобільного ринку і відкриттям безлічі станцій технічного обслуговування автомобілів, було прийнято рішення освоїти виробництво автомобільних підіймачів. У період до 2002 року, Техсервіс ВЕКО випустили понад 350 електромеханічних автомобільних підіймачів. Найпопулярніші моделі – Каштан 4,0т, Еней 3,0 т., Що активно використовуються автосервісами й зараз.

У 1997 році була змонтована перша фарбувально-сушильна камера для автомобілів серії AKFS. Основні вузли були виготовлені на власному виробництві, а частина деталей – закуплена в Італії. Через два роки, ми освоїли повний цикл виробництва фарбувальних камер в Україні. Це основний тип продукції нашої Компанії й по сьогоднішній день.

Ми постійно розробляємо і впроваджуємо інноваційні технології, результатом чого, у 2003 році, була освоєна унікальна система зниження енерговитрат для нагріву повітря в фарбувальних камерах – електричний теплообмінник із застосуванням плоских товстоплівкових металокерамічних електронагрівачів. Конструкція теплообмінника, розташування нагрівачів, радіаторів – розроблені спеціально для застосування в фарбувальних камерах і дають економічний ефект в споживанні електроенергії на 50%, у порівнянні з класичним теплообмінником на основі трубчастих електронагрівачів (ТЕН).

Наша Компанія постійно розвивається і до 2007 року продукція Техсервіс ВЕКО використовувалися у всіх промислових областях України. Тоді ж до нас надійшло замовлення від ДП «Антонов». Це був  перший проєкт для авіації – сушильно-вентиляційна камера, а пізніше ми виготовили такі ж камери для 410-го і 420-го Заводів цивільної авіації. Камера для ДП «Антонов» має габарити 14х5х3м, використовується для вулканізації полімерного покриття на крилах літаків і має суворі температурні вимоги, що задаються оператором в діапазоні 20-70 С °, з перепадами температур в межах ± 5 С °.

2011 рік, економіка країни відходить від світової економічної кризи та в Україні починає розвиватися галузь вагонобудування. До нас надходить замовлення на виготовлення фарбувально-сушильної камери для залізничних вагонів від ПрАТ Дизельний завод, м Кропивницький. Це був перший проєкт для вагонобудівної компанії та перша камера таких масштабів – 32х6х6 метрів, що розроблена для одночасного фарбування двох вантажних вагонів.

2011-2014 роки вагонобудівній промисловості. За цей час було виготовлено п’ять фарбувально-сушильних камер для вагонів: камера для дизельного Заводу; камера для ПрАТ «Донецьксталь»; з електричним нагріванням повітря; дві фарбувально-сушильних камери для ДП «Укрспецвагон» по 20х7х6 метри, з вбудованими підіймально-пересувними платформами для операторів; фарбувально-сушильна камера для пасажирських вагонів залізничного ДЕПО в м.Тбілісі.

2015 року долаючи наслідки військово-політичного конфлікту в Україні, ми розширюємо лінійку продукції та освоюємо виробництво камер абразивноструминного очищення (КАСО). Перша КАСО відправлена в далеку країну – Республіка Союз М’янма. У комплекті з КАСО поставлені фарбувальна і сушильна камери, а також рейкові транспортні візки з вбудованими підіймальними механізмами.

У 2016 році ми відкриваємо нову виробничу площадку, де розміщуємо: заготівельний і зварювальний ділянки; цех складання електрощитового обладнання; ділянку механічної обробки, а також склади матеріалів і комплектуючих. Нові приміщення мають площу понад 500 м2 та обладнані мостовим краном, що дозволяє виготовляти більш складні і габаритні вироби, розробляти і випробовувати нові види продукції.

2017 – рік змін. Ми модернізували всю лінійку продукції, використовуючи комплектуючі та деталі, виключно міжнародних європейських лідерів виробництва. Модернізували технологію виробництва фарбувальних камер, збільшили термін експлуатації та поліпшили зовнішній вигляд термовентіляціонних шаф, а також розробили лінійку модульних термовентіляціонних шаф.

У 2018 році побудували додатковий виробничий цех, площею 320м2. У цьому приміщенні була змонтована нова фарбувально-сушильна камера та організований малярна ділянка. Завдяки новому обладнанню, ми значно підняли якість лакофарбового покриття нашої продукції. Новий цех дозволяє освоювати техніки фарбування виробів, нове обладнання і значно підвищує виробничі потужності Компанії.

2019 – рік комплексних рішень «під ключ». Ми приступили до виконання одного з наступних великих проектів – реконструкція малярського ділянки для металургійного підприємства ТОВ «Запорізький Ливарно-механічний завод», що входить до групи Метінвест. Для реалізації цього проекту ми розробили технологічний процес нанесення і висушування лакофарбового покриття на підприємстві. Проект включає в себе дослідження, проектування, розробку і виробництво обладнання, виконання будівельних, підготовчих робіт, підведення комунікацій – електроенергія до 800 кВт стиснене повітря до 16м3 / год, монтаж обладнання, підготовку до введення в експлуатацію зі всієї необхідної дозвільної документації. Для підвищення ефективності малярного ділянки, був розроблений комплекс устаткування: камера абразивоструйной очищення, фарбувально-сушильна камера, рейкові візки, фарбоприготувальні приміщення, комплект підйомно-пересувних платформ для маляра. Устаткування призначене для фарбування металоконструкцій габаритними розмірами 12х3х3 м. Крім цього, в 2019 році ми поставили комплекс обладнання для нанесення покриття на негабаритні металоконструкції, що включає в себе: автоматичну камеру мийки поверхні шляхом струминного обливання; камеру підготовки до фарбування; камеру фарбування, піч спікання і підвісний транспортний конвейер.

Ми щиро віримо в те що основою багатства суспільства і країни є є виробництво, обробка сировини, створення доданої вартості товарів. Для цього суспільству необхідно активно займатися підприємництвом, а основними факторами для розвитку підприємництва є свобода, недоторканість приватної власності та верховенство права. Тому в 2019 році ми вступили в Спілку українських підприємців (СУП). СУП для нас це можливість виходу на новий рівень розвитку бренду через обмін досвідом з успішними підприємцями, а також впевненість у тому, що наш бізнес під захистом потужної спільноти.

Історія