Спільне українсько-німецьке підприємство «Техсервіс ВЕКО і партнер ГмбХ»

Завод обладнання для малярної ділянки «Техсервіс ВЕКО»  – це сімейна компанія, заснована в 1992 році. За час роботи, ми розробили десятки різних моделей устаткування для підготовки та фарбування виробів, та впровадили сотні технологічних рішень в промислові компанії по всьому світу.

Головна мета – створення безпечних і комфортних умов праці для ефективного виконання фарбувальних і підготовчих робіт.

Обладнання TWEKO – це правильне рішення, для збільшення якості готового виробу, як для великих індустріальних компаній, так і для приватного бізнесу.

Переваги нашої продукції

“Техсервіс ВЕКО” постійно модифікує показники енергоефективності обладнання. Фарбувальні камери – обладнання, з дуже високим споживанням енергоресурсів. Продукція TWEKO досягає кращих результатів по енергоефективності.

Купуй українське

Компанія підтримує патріотичну ідею розвитку національного виробництва. Наші виробничі потужності знаходяться в Україні. В процесі виготовлення, ми застосовує переважно комплектуючі українського виробництва.

Цінності
  • Професіоналізм — Для виробництва проєктів по збільшенню ефективності малярної ділянки, необхідні вузькоспеціалізовані технічні знання. Ми пишаємося високим рівнем кваліфікації наших співробітників і створюємо всі умови, для вдосконалення наших професійних навичок.

  • Інформація — У світі цифрового століття, ми вкрай зацікавлені швидкістю взаємодії всіх учасників проєкту і співробітників нашої Компанії. Ми своєчасно надаємо всю необхідну документацію, в зручному для замовника форматі.

  • Передові технології — В процесі виробництва та обслуговування, ми використовуємо нові матеріали та інноваційні рішення в системах вентиляції, фільтрації, освітлення і безпеки. Всі комплектуючі нашої продукції, мають високу якість, максимальну сумісність і адаптивність.

301

Виробництво фарбувальних комплексів

15

Виробництво дробоструминних камер

377

Виробництво підйомних пристроїв

360

Виробництво додаткового обладнання

Місія

Виробництво спеціалізованого обладнання, для підвищення ефективності процесу фарбування. Забезпечувати безпечні та комфортні умови праці на робочих місцях, в різних галузях обслуговування в процесі лакофарбових робіт.

Візія

"Техсервіс ВЕКО" - глобальний виробник енергоефективного та високотехнологічного обладнання. Наші технологічні рішення, перевершують передові розробки в області фарбування виробів і нанесення лакофарбових покриттів.

Наші клієнти

Сотні провідних промислових підприємств України та зарубіжжя обирають "Техсервіс ВЕКО". Продукція TWEKO потрібна, для збільшення ефективності малярного цеху (фарбування виробів): нанесення і висушування лакофарбового покриття на поверхні, а також очищення поверхонь від різних забруднень.