Завод обладнання для малярної ділянки «ТВЕКО»

«ТВЕКО» це сімейна компанія, яка була заснована ще в 1992 році. З моменту створення по теперішній час, фахівцями підприємства розроблено і впроваджено у виробництво десятки моделей обладнання для очищення і підготовки поверхонь виробів, а також обладнання для нанесення і висушування лакофарбових покриттів – грунтів, лаків, фарб, термоізоляційних покриттів і т. п..

За час роботи, головною метою компанії було створення безпечних і комфортних умов праці для максимально ефективного виконання підготовчих/малярних робіт в різноманітних галузях, починаючи від надання послуг з фарбування приватними особами і до впровадження високоефективних малярних ділянок на великих індустріальних і виробничих підприємствах.

Купуй українське

Виробництво є основою сили, успіху і багатства держави, так як саме виробництво створює додану вартість товарів і є основою зростання економіки. Виробнича база компанії “Техсервіс ВЕКО” розташована в Україні. Продукція TWEKO затребувана в усьому світі, тому що ми виробляємо ефективне обладнання, яке має високу надійність. В процесі виготовлення обладнання для малярного ділянки, ми застосовуємо кращі комплектуючі від українських виробників.

Цінності
  • Люди — Наші співробітники, маючи знання високого рівня, постійно підвищують власний профессіоналізм.

  • Знання — Збираємо, накопичуємо та застосовуємо в роботі всі найкращі технології і досвід для постійного підвищення технічного рівня і якості продукції яку ми виготовляємо.

  • Інновативність — Підтримувати і розвивати ініціативи співробітників на всіх рівнях компанії для створення додаткової цінності в продуктах, технологіях і процессах.

  • Відкритість — Відкрито і чесно інформувати наших співробітників і партнерів щодо всіх важливих питаннь наших взаємодій, створюючи партнерські стосунки, виграшні для всіх учасників.

203

Виробництво фарбувальних комплексів

5

Виробництво дробоструминних камер

377

Виробництво підйомних пристроїв

360

Виробництво додаткового обладнання

Місія

Виробництво ефективного обладнання, для покращення якості лакофарбового покриття. Створювати безпечні та комфортні умови праці на робочих місцях, в різних галузях обслуговування і промислового виробництва в процесі лакофарбових робіт.

Візія

"Техсервіс ВЕКО" - глобальний виробник енергоефективного та високотехнологічного обладнання. Наші технологічні рішення, перевершують передові розробки в області фарбування виробів і нанесення лакофарбових покриттів.

Наші клієнти

Сотні провідних промислових підприємств України та зарубіжжя обирають "Техсервіс ВЕКО". Продукція TWEKO потрібна, для збільшення ефективності малярного цеху (фарбування виробів): нанесення і висушування лакофарбового покриття на поверхні, а також очищення поверхонь від різних забруднень. 10 із 100 найбільших підприємств України вже придбали нашу продукцію.