Освещение в покрасочной камере

ОСВІТЛЕННЯ У ФАРБУВАЛЬНІЙ КАМЕРІ

Згідно з технологічними нормами фарбування виробів повинно виконуватися в спеціально призначених для цього фарбувальних камерах. Вони бувають різного розміру: від невеликих (міні-камери) до дуже габаритних (камери для вагонів) і не мають вікон. Кінцевий результат фарбування залежить від правильно встановлених світильників. При відсутності сонячного світла дуже важливо грамотно розташувати освітлення в фарбувальній камері. Під час фарбування дрібнодисперсними порошковими барвниками в повітрі камери постійно знаходиться барвистий пил, що істотно знижує видимість. В середньому, рівень освітленості повинен відповідати значенням 1000-2000 Л.
Розташування ламп може бути:
● стіновим;
● стельовим;
● комбінованим.
● у фарбувально-сушильних камерах додатково передбачено освітлення задньої стінки.

Найбільш виправдано застосування світлодіодних світильників, як ефективного та економного джерела освітлення.

Щоб замовити фарбувальні камери, камеру дробоструменевого очищення – Телефонуйте:

+380 (68) 272 87 60, +380 (50) 216 87 80, +380 (63) 411 13 18, +380 (63) 708 91 10

або пишіть на пошту: tweko2112@gmail.com

ТЕМПЕРАТУРА У ФАРБУВАЛЬНІЙ КАМЕРІ
Зовнішній вигляд пофарбованого виробу / деталі багато в чому залежить від температурного режиму, при якому проходили фарбування і сушка. Підтримувати оптимальну температуру можна газовими пальниками, електричними ТЕНами або теплообмінниками, які працюють на альтернативному паливі. Ці види нагрівачів повинні працювати так, щоб температура в фарбувальній камері могла варіюватися від 16-24 градусів (фарбування) до 20-70 градусів (сушка). Потрібну температуру вибирають виходячи з виду застосовуваного ЛФМ і швидкості технологічного процесу. Дуже важливий при цьому режим рекуперації – коли автоматика не викидає в атмосферу весь тепле повітря, зберігаючи його для наступних обдувок. Цей режим робить обладнання економічним при збереженні якості фарбування. Компанією «Техсервіс ВЕКО» сконструйований теплообмінник вихрового типу, що дозволяє заощадити 40% електрики.

РІДИНА ДЛЯ ФАРБУВАЛЬНОЇ КАМЕРИ
Основною проблемою, з якою стикаються малярі при роботі в фарбувальних камерах, є високий рівень частинок фарби в повітрі. Також частинки фарби та пилу призводять до появи електростатичних сил з різними зарядами. Висока концентрація таких частинок робить обладнання пожежонебезпечним. Значною мірою повітря очищає система фільтрів, але також необхідна і рідина для фарбувальних камер. Це безбарвна речовина відрізняється підвищеною липкістю і відмінними антистатичними властивостями. Розроблено спеціально для захисту внутрішніх стінок камери від циркуляції пилу. Наносити її можна валиком, щіткою або розпилювачем в один або кілька шарів. Після певного терміну експлуатації (вказано в інструкції), речовина змивається водою з додаванням детергентів або спеціальним розчином. Після чого наносять новий шар рідини.

Більш детально дізнатися про всі нюанси й умови технологічного процесу в наших камерах можна, зробивши дзвінок за вказаною на сайті телефону. Ми відкриті до діалогу. Телефонуйте!