Монтаж и демонтаж окрасочно — сушильной камеры

МОНТАЖ І ДЕМОНТАЖ ФАРБУВАЛЬНО – СУШИЛЬНОЇ КАМЕРИ

Монтаж фарбувально-сушильної камери в Київі здійснюється двома способами:
1. Ручний монтаж – самостійно, після ознайомлення інструкції з експлуатації.
2. Продуктивний – викликати фахівців монтажників.

Якщо вам потрібно монтаж або демонтаж фарбувальної камери – Телефонуйте:
+380 (68) 272 87 60 , +380 (50) 216 87 80 , +380 (63) 411 13 18, +380 (63) 708 91 10

або пишіть на пошту: tweko2112@gmail.com

АЛГОРИТМ МОНТАЖУ ФАРБУВАЛЬНОЇ КАМЕРИ

При будь-якому способі використовується алгоритм дій:

• Ознайомлення з виробами фарбування;
• розбирання комплекту камери;
• збирання й установка фарбувальних камер :
• робота з фарбування та сушки поверхні.

Перед використанням необхідно перевірити камеру, для робіт використовується майданчик з 2-ух смуговим рухом (для заїзду машин і виїзду), наприклад, ворота 2-ух або 3-х стулчасті. Всередину фарбувального обладнання необхідно встановити освітлювальні лампи по типу герметичних світильників. Останні розташовуються на 45 градусів уздовж стін для забезпечення рівномірного розподілу світла по всій площі камери. Ретельне освітлення виробники отримують шляхом оснащення приміщення для фарбування нижнім рядом освітлювальних приладів.

Ефективні умови для робіт по фарбуванню створюються шляхом монтажу в залежності від розрахунків обсягу приміщення для рівномірного розподілу потоку повітря, а також очищеного, підігрітого, з направленим рухом вниз.

Для очищення повітря використовуються спеціальні фільтри з комплекту, повітряні маси після очищення забезпечують рівномірне висихання пофарбованої поверхні, а система нагрівання за допомогою внутрішнього обдування дозволяє покриттю швидко висохнути. Обдування в камері автоматично підтримується системою регулювання і контролю температури, спеціально налаштовується на пульті керування під час сушки поверхні.

КОНСТРУКЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ ФАРБУВАЛЬНИХ КАМЕР

Збирання фарбувальних камер в Україні проводиться фахівцями-монтажниками відповідно до таких параметрів й оснащення обладнання:
• товщина стінок, стелі камери не менше 5 см .;
• стінні панелі виготовляються з наповненням з мінеральної вати, з полістиролу і базальту;
• вентиляційна установка для опалення – для постійної підтримки температури;
• припливне блок;
• витяжний блок;
• автоматичний привід.

Блок управління працює під контролем логічного пристрою – мікропроцесора. Він дозволяє керувати камерою фарбування в автоматичному режимі, а також зберігати температуру всередині на сталому рівні. Після закінчення роботи самостійно встановлюють на пульті керування режим автоматичної продувки і охолодження після лакофарбових робіт.

Монтаж камери проводиться на спеціальну основу, наприклад, платформу з бетону або спеціально виготовлену основу з металу. Проведення монтажу і демонтажу фарбувальної камери в Техсервіс Веко майстрами-спеціалістами за запитом клієнтів дозволяє здійснювати збирання-розбирання фарбувальних камер при переїзді та порушеннях герметичності камер.

Вартість відновлювальних робіт, монтажу і демонтажу визначається на місці (при огляді камери).