Камера для покраски авто

Камера для фарбування авто

Роботи з фарбування – бізнес прибутковий і дуже перспективний, тому що саме в фарбуванні часто потребує величезну кількість автомобілів після дорожньо-транспортних пригод або тривалого терміну експлуатації. Однак для виконання якісних автомалярних робіт недостатньо використовувати тільки фарбу і фарбопульта. Саме камера для фарбування авто є ключовим моментом в даному процесі. Для автолюбителів такий технологічний процес є гарантією якісного фарбування і ідеального зовнішнього вигляду автомобіля, а для автосервісу це є чудовою нагодою збільшити спектр послуг, що надаються і, відповідно, свій прибуток. Фарбувальні бокси класифікуються за різними критеріями, але принцип роботи всього модельного ряду один – створення і підтримання необхідного температурного режиму та різних режимів конвекції повітря.

Щоб замовити камеру для фарбування авто, дробеструйную камеру, – Телефонуйте:

+380(68) 272 87 60

+380(50) 216 87 80

+380(63) 411 13 18

+380(63) 708 91 10

або пишіть на пошту:  tweko2112@gmail.com

Камера для фарбування авто ціна

Вартість боксів може варіюватися в залежності від виду пристрою, його марки, визначених характеристик і переліку функціональних можливостей. У зв’язку з тим, що наша компанія взаємодіє безпосередньо з виробниками вітчизняного і світового сегмента комплектуючих для даної продукції, камера для фарбування авто ціна, яка надається компанією «Техсервіс ВЕКО», вигідно відрізняється від пропозицій аналогічних компаній. Кожна професійна установка для фарбування автомобілів виготовляється, а також збирається виходячи з чітких бажань замовника. Устаткування, як правило, поставляється в уже зібраному вигляді. Винятком є ​​продукція, яка володіє великими габаритами. Остаточна ціна на фарбувальні бокси може змінюватися від вищезазначених факторів.

Камера для фарбування авто ціна

Фарбування автомобіля – одна з основних складових станцій технічного обслуговування, адже саме за допомогою забарвлення можна привести зовнішній вигляд вашої машини в бездоганне стан. Але в цій справі категорично немає місця дилетантам і техніці низької якості. Для забезпечення рівномірного нанесення і стійкого ефекту необхідні перевірене високоякісне обладнання для фарбування авто разом з хорошою фарбою і грамотним майстром. Якщо Ви володієте великою станцією технічного обслуговування або невеликий автомайстерні, то камера для фарбування авто – це те, що Вам потрібно. Завдяки сучасним технологіям придбання обладнання і комплектуючих можливо не виходячи з дому чи офісу. Наша фірма пропонує Вашій увазі сучасне обладнання для фарбування для автосервісу від перевірених виробників.