ЯКІСНІ КОЛЬОРИ В ЧИСТОМУ ПОВІТРІ

ЯКІСНІ КОЛЬОРИ В ЧИСТОМУ ПОВІТРІ

У 2018 році спільне підприємство «Техсервіс ВЕКО та партнер ГМБХ» набуло якісних змін, які були спрямовані на підвищення якості продукції, що випускається.

В цьому році наше підприємство завершило освоєння нового виробничого майданчику, був побудований додатковий цех, в якому розташувались малярна та складальна ділянки. На малярній ділянці встановлена нова фарбувальна камера, що значно підвищило якість лакофарбового покриття нашої продукції, а також вдосконалило безпеку і умови роботи наших фахівців.

Для надійної і стабільної роботи всіх вузлів устаткування, ми відмовилися від використання недорогої електроніки, уклали контракт на поставку вентиляційних установок і передавальних вузлів до них з провідним світовим виробником з Італії. Завдяки продуктивній роботі конструкторського бюро значно доопрацювали і поліпшили конструкцію всієї лінії обладнання.

Яскравими прикладами всіх змін стали реалізовані великі проекти в 2018 р на Крюківському вагонобудівному заводі і КБ «Південне».

На додачу до поліпшень технічного характеру ми взялися за зміни маркетингової політики – оптимізували лінійку продукції, що випускається, оновили фірмовий стиль і змінили логотип. Новий логотип повністю відображає філософію заводу – створення безпечних і комфортних умов роботи для проведення лакофарбових робот в різних сферах обслуговування й промислового виробництва.

Логотип складається з двох логічних елементів. Буква Е – відображає чисті повітряні потоки, які створює обладнання, що випускається заводом. Решта букв назви виконані в конструктивному стилі для відображення конструкторських рішень, які втілюються в продукції заводу.