Как правильно покрасить металлическую поверхность

ЯК ПРАВИЛЬНО ПОФАРБУВАТИ МЕТАЛЕВУ ПОВЕРХНЮ

Як правильно пофарбувати металеву поверхню

Якісне лакофарбове покриття (ЛФП) може радувати око споживача протягом довгого часу і навпаки. Адже (ЛФП) – це не тільки гарний зовнішній вигляд, але і захист від безлічі шкідливих факторів, що впливають на виріб. Для досягнення оптимального результату необхідно дотримуватися певних дуже важливих умов: робота в фарбувальній камері і набір додаткового обладнання, про який докладніше розповімо нижче.

ФАРБУВАННЯ МЕТАЛУ УМОВНО ДІЛИТЬСЯ НА ДВА ЕТАПИ:
1. нанесення антикорозійного ґрунту;
2. нанесення лакофарбового покриття.
Для якісного й правильного забарвлення необхідно користуватися простими правилами:
● Під відповідний матеріал необхідно використовувати відповідний фарбувальний пістолет. Для всіх видів ґрунтів – пістолет типу RP діаметр сопла 1,6-2,0 мм, тиск 2-4 бар.
● Під алкідні, акрилові емалі, а так само безбарвні лаки – фарбувальний пістолет типу RP діаметр сопла 1,3-1,4 мм. Тиск при розпилюванні – 2-4 бар.
● Під металівку – пістолет типу HVLP, діаметр сопла 1,3-1,4 мм. Тиск при розпилюванні – 2 бар.
● Перед початком роботи необхідно на тест-вифарбовуванні налаштувати правильну роботу фарбувального пістолета (це форма факела, робочий тиск, а також кількість матеріалу, що поступає). Факел повинен мати форму еліпса розміром 15-20 см.
● Відстань від фарбувального пістолета до площини повинна складати приблизно 15-25 см. (В залежності від тиску). – Фарбувальний пістолет стосовно площини, що фарбується повинен знаходитися під кутом 90 °, в цьому випадку матеріал лягає рівномірно по всій площині.

Не варто забувати, що для якісного нанесення (ЛФП) необхідні відповідні робочі умови:
1. нормальна робоча температура повинна становити 18-25 ° С;
2. відносна вологість повітря – не більше 80%;
3. приміщення повинно добре провітрюватися і мати хороше освітлення, щонайменше 1000 лк.
Таких умов можна домогтися тільки в фарбувально-сушильної камери. Сучасна фарбувальна камера має приплив повітря від 18 000 до 30 000 м³ і має хорошу вентиляцію. Це дозволяє уникнути густого туману. Одночасно повітря, що поступає, підлягає багаторазовій фільтрації, завдяки чому зведено до мінімуму потрапляння на поверхню бруду з навколишнього середовища.

Також сучасна фарбувальна камера має систему автоматичної підтримки робочої температури при фарбуванні 20 ° С і режим сушіння 40-80 ° С, в залежності від характеристик використовуваних лакофарбових матеріалів.