Инфракрасная покрасочная камера

ІНФРАЧЕРВОНА ФАРБУВАЛЬНА КАМЕРА

Значна витрата енергії, що використовується є істотним недоліком промислових пристроїв для фарбування виробів. Застосування інноваційних теплообмінників здатне заощадити до 40% електрики, а установка пелетних або дизельних пальників робить агрегати незалежними. Створена нашими інженерами в співавторстві з вітчизняними вченими інфрачервона фарбувальна камера більш ефективна й економічна при сушінні. ІЧ промінь, проходячи через шар ЛФМ, досягає поверхні виробу і нагріває його. Матеріал, що нагрівається гріє нанесену на нього фарбу. Таким чином, процес висушування починається з внутрішніх шарів, а не з зовнішніх (при конвекційному, повітряному сушінні). Такий підхід дозволяє фарбі краще розтікатися по поверхні, набуваючи додатковий яскравий блиск.

Щоб замовити фарбувальні камери, дробоструменеву камеру – Телефонуйте:

+380 (68) 272 87 60, +380 (50) 216 87 80, +380 (63) 411 13 18, +380 (63) 708 91 10

або пишіть на пошту: tweko2112@gmail.com

ПРОМИСЛОВА ФАРБУВАЛЬНА КАМЕРА З ІНФРАЧЕРВОНИМ СУШІННЯМ
Застосування установок з ІЧ променями в сушильному устаткуванні дозволяє істотно знизити тривалість процесу. Так, метал починає нагріватися через кілька хвилин після включення установки. Економія часу досягається внаслідок того, що подібна установка не має інерції, відсутній проміжний теплоносій, енергія повністю передається виробу, що фарбується. Промислова фарбувальна камера, оснащена інфрачервоною установкою, має такі переваги:

● нема потреби гріти повітря, а значить заощаджуватися енергія;
● не потрібен попередній прогрів сушильної камери, що сприяє економії часу, енергії, підвищення продуктивності.
Фахівці компанії «Техсервіс ВЕКО» можуть оснастити цим приладом вже працюючий комплекс, розташувавши випромінювач на початку зони висушування. Вигідно використовувати такий пристрій при необхідності пофарбувати тільки частину (зону) вироби.

Максимально економічна фарбувальна камера купити ціна у «TWEKO»
Жаданими камери з інфрачервоною сушкою будуть і в СТО, автосервісах. При кузовних роботах майстри стикаються з незначного чи середнього розміру ушкодженнями, розташованими позаду, збоку, спереду машини. Увести в експлуатацію енергію всього сушильного комплексу малорентабельно. Значить, потрібна така фарбувальна камера купити ціна прийнятна, яка дозволить виконувати часткову, точкову сушку. ІЧ випромінювач підніме продуктивність Вашого підприємства, оскільки висушувані вироби (або його частини) займе лічені хвилини. Бажаючи придбати подібне обладнання, дуже важливо звернутися до професіоналів, які зможуть правильно підібрати й розмістити випромінювачі, а також налагодити управління процесом. Важливо дотримати всі умови для висушування поверхні будь-якого розміру і конфігурації.

Дізнайтеся більше про можливості компанії «Техсервіс ВЕКО» зателефонувавши за вказаним на сайті телефоном. Ми допоможемо Вам заощадити без зниження якості!