Завод обладнання для малярної ділянки
«Техсервіс ВЕКО» (TWEKO)

Техсервіс ВЕКО (TWEKO) – це сімейна компанія, заснована в 1992 році. З моменту створення, по теперішній час, фахівцями підприємства впроваджено сотні моделей обладнання для нанесення і висушування різноманітних покриттів (ґрунтів, лаків, фарб, термоізоляційних покриттів, інше), а також обладнання для очищення і підготовки поверхонь.

Головна мета компанії – створення безпечних і комфортних умов праці для максимально ефективного виконання підготовчих/фарбувальних робіт.

Обладнання TWEKO – активно використовується великими високопродуктивними індустріальними заводами та приватними промисловими компаніями.

 • Досвід

  Ми володіємо безцінним досвід реалізації індивідуальних проєктів і впроваджуємо складні технологічні рішення, за допомогою комерційного, конструкторського і виробничого відділів.

 • Репутація

  Ми маємо високий рівень репутації, серед провідних українських та закордонних промислових компаній, що активно використовують продукцію TWEKO.

 • Індивідуальні розробки

  Фахівці заводу обладнання для малярної ділянки "Техсервіс ВЕКО" (TWEKO), розроблюють, виготовляють та втілюють ефективні технологічні рішення - це більше як 300 фарбувально-сушильних камер та малярних комплексів, а також десятки абразивоструменевих камер.

Фарбувальна камера для автомобілів

З часів свого винаходу, автомобіль став частиною нашого повсякденного життя. Потужний потік автотранспортних засобів на...

Детальніше

Фарбувальна камера для меблів

Багаточисленним фабрикам і мастерским по виготовленню меблів дуже важливо точно слідувати дизайнерським рішенням. Відповідно до...

Детальніше
301

Виробництво фарбувальних комплексів

15

Виробництво дробоструминних камер

377

Виробництво підйомних пристроїв

360

Виробництво додаткового обладнання

Производство малярных комплексов

Компанией «Техсервис ВЕКО» разработаны и выпущены устройства, предназначенные для частичного или полного окрашивания изделий или их частей. Особое внимание уделяется эффективному использованию энергии в рабочих процессах, делая комплекс максимально экономичным. Безопасность работы в наших камерах полностью соответствует европейским нормам охраны труда. Применение современных технологий в производстве позволило нашему оборудованию:

 • Снизить расход энергоносителя в режиме сушки, который является наиболее энергоемким;
 • Достичь небольшого разброса температурных значений постоянной рециркуляцией воздушных масс;
 • Увеличить скорость высыхания ЛКП.
Дізнатися більше

Производство подъемно-транспортных механизмов

Компания «Техсервис ВЕКО» заслуженно гордится большим опытом своих специалистов в изготовлении и производстве подъемного оборудования. Мы разрабатываем такое оборудование с 1998 года. Кроме автоподъемников нами запущено изготовление механизмов для поднятия небольших и средних морских и речных судов (лодок, катеров, яхт), передвижных платформ для персонала окрасочных камер. Такие агрегаты способны:

 • В несколько раз повысить срок службы каждой единицы водной техники. Длительный контакт с водой приводит к потемнению корпуса, обрастанию его водорослями и другим негативным явлениям;
 • Существенно сэкономить средства владельца на хранение яхты (лодки, катера) и его обслуживание. Намного выгоднее сразу после приобретения судна подходящие подъемные механизмы купить недорого.
Дізнатися більше
1 Запрос та складання
технічного завдання
2 Розроблення технології
оброблювання
3 Виробництво
основних вузлів
4 Монтаж та введення
в експлуатацію
Наші клієнти

Сотні провідних промислових підприємств України та зарубіжжя обирають "Техсервіс ВЕКО". Продукція TWEKO потрібна, для збільшення ефективності малярного цеху (фарбування виробів): нанесення і висушування лакофарбового покриття на поверхні, а також очищення поверхонь від різних забруднень.