Окраска авиатехники

ФАРБУВАННЯ АВІАТЕХНІКИ

Фарбування літаків авіакомпаній в Україні є досить складним процесом в плані технології. При цьому використовується великогабаритне обладнання для фарбування, яке дає змогу дотримуватись певної температури, обміну повітряними потоками, ступеня вологості і чистоти повітря, поки поверхня фарбується та висихає. За допомогою такого обладнання можна фарбувати габаритні вироби і вузли літака. Завдяки здатності функціонувати в різних температурних режимах обладнання дозволяє істотно мінімізувати витрати підприємства на електроенергію.

Якщо вам потрібне фарбування літаків і вертольотів – Телефонуйте:
+380 (68) 272 87 60 , +380 (50) 216 87 80 , +380 (63) 411 13 18, +380 (63) 708 91 10

або пишіть на пошту: tweko2112@gmail.com

Фарбування літаків і вертольотів техсервіс Веко проводиться за допомогою камер і комплексів для фарбування. Уже понад 20 років ця фірма проектує і виготовляє обладнання для фарбування авіатехніки з урахуванням всіх технологічних факторів в авіаційній будові. При виробництві фарбувальних і сушильних камер в першу чергу проводиться зонування зони фарбування. Потім налагоджуються функції вентиляції, генераторів тепла з нагрівачами повітря.

Важливо, щоб теплогенератори поетапно перемикали температурні режими і розподіляли потік повітря конкретно в області фарбування, а не по всій площі камери. Завдяки цьому з’являється можливість створювати камери з мінімальними витратами енергії, передбаченими тільки для робочих зон. Зазвичай фарбувальні камери малих габаритів передбачають поширення тепла по всій площі, а це загрожує занадто великими енергетичними витратами. В такому випадку повітря поступає тільки на робочу поверхню.

При необхідності можна відрегулювати потік повітря так, щоб він розподілявся по всій площі камери, а можна направити повітря виключно в область фарбування. Щоб маляр міг якісно пофарбувати будь-яку область літака, він добирається до неї на спеціальному фарбувальному містку або підвісному ліфті. Слід сказати, що перед фарбуванням деталей літаків і вертольотів потрібно очистити їх в дробоструменевій камері .

У компанії «Веко» ви можете придбати фарбувальні камери для літаків і вертольотів цивільної та військової авіації, а також окремих частин повітряних суден. Якщо ви хочете знайти відповідь на питання, як пофарбувати літак в Україні, звертайтеся в компанію «Веко» по телефону або через форму зворотного зв’язку.