Окрасочно — сушильные камеры для автосервисов

Фарбувально – сушильні камери для автосервісів

Якість фарбування автомобілів – один з вирішальних параметрів, за яким у нас складається уявлення про роботу станції технічного обслуговування. Якість робіт залежить головним чином від технічного забезпечення і новизни устаткування. Ключовий елемент в технологічному ланцюгу, безпосередньо впливає на результати робіт – фарбувально – сушильні камери для автосервісів.

Щоб замовити фарбувально – сушильні камери для автосервісів – Телефонуйте:

+380 (68) 272 87 60

+380 (50) 216 87 80

+380 (63) 411 13 18

або пишіть на пошту: tweko2112@gmail.com

При уважному розгляді рішення рядовий завдання про придбання обладнання для фарбування викликає проблеми, які повинні бути усунені ще до закупівлі обладнання. Наприклад, які для автосервісів в Україні мають попит.

Фарбувальні камери для СТО

Фарбування автомобіля – комплексна технологічна задача. Для її вирішення необхідно дотримання вимог технологічних норм, сучасне обладнання для автосервісу, фарбувальна камера (іноді потрібно) і спеціальний інструмент. Більшість власників СТО вважають, що закупівля недорогої камери для фарбування розв’язувати всі проблеми, не припускаючи про необхідність непередбачених вкладень.

Тільки ретельний вибір при закупівлі спеціального обладнання, дотримання технології фарбування буде служити гарантією високоякісного результату.

Керівники автосервісів повинні готувати себе до того, що загальні вкладення в цех фарбування значно перевищують витрати на камеру для фарбування, розробку документації і введення установки в експлуатацію.