Покрасочный цех

ФАРБУВАЛЬНИЙ ЦЕХ

Фарбувальний цех в Києві, Україна використовується для проведення фарбувальних робіт зовні й зсередини різних об’єктів: автомобілів, конструкцій з металу, літаків і багатьох інших. Також в цих цехах виготовляють фарби, емаль, ґрунтовки, шпаклівки та інші лакофарбові субстанції. Щоб вибрати собі цех за технічними характеристиками, потрібно виходити з того, з якими агрегатами ви будете працювати і які матеріали знадобляться для фарбування.

Щоб замовити фарбувальні камери, дробоструменевий апарат, фарбувальний цех – Телефонуйте:

+380 (68) 272 87 60, +380 (50) 216 87 80, +380 (63) 411 13 18, +380 (63) 708 91 10

або пишіть на пошту: tweko2112@gmail.com

ФАРБУВАЛЬНИЙ ЦЕХ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ СКЛАДАЄТЬСЯ З НАСТУПНИХ ВІДДІЛЕНЬ:
● для фарбування;
● для сушіння;
● для підготовки фарби;
● для зберігання лакофарбових матеріалів і трафаретів;
● для контролю за відповідністю згідно з рецептом приготування фарби;

Деталі відділень для забарвлення залежать від типу обладнання, з яким доведеться працювати. Так, для фарбування вагонів поїзда відділення оснащують рейками, на яких стоїть вагон. Якщо фарбування проводяться вручну, за вимогами до фарбувального цеху, приміщення оснащують пересувними візками, щоб майстру було зручно переміщатися. Як правило, фарби в таких агрегатах наносяться на поверхню за допомогою розпилювачів. Для сушки поверхні використовуються камери прохідного типу. У відділенні для приготування фарб розташовані спеціальні сита і фарбоперемішувачі, які дозволяють отримати субстанцію достатньої концентрації перед нанесення на поверхню.

Якщо ви хочете знати, як працює фарбувальний центр, ви можете побачити, що в ньому проводяться такі операції:
● Спочатку підбираються відповідні матеріали фарбування для того чи іншого виробу.
● Проводиться підготовка поверхні виробу.
● Проводиться підготовка потрібних лаків, емалі й фарби.
● Поверхня виробу проходить етапи ґрунтовки, шпаклівки та шліфування, наноситься верхній шар фарби.
● Шари фарби кілька разів повторюються.
● Пофарбована поверхня сушиться.
● Виріб полірується.
● Зверху наноситься захист від корозії.
Якщо вам потрібно купити обладнання для фарбувального цеху, звертайтеся в Техсервіс «Веко»! Завдяки нашому обладнанню ви зможете створити сучасний фарбувальний цех своїми руками. Тут ви також зможете побачити план і фото фарбувального цеху, щоб мати уявлення про те, як він повинен виглядати. Якщо вас цікавить оренда фарбувального цеху, ми допоможемо вам з пошуком приміщення за доступними цінами. Звертайтеся в наш Техсервіс за телефоном або через форму зворотного зв’язку на сайті.