Покрасочный бокс своими руками

ФАРБУВАЛЬНИЙ БОКС СВОЇМИ РУКАМИ

Кожен шукає можливість при потребі пофарбувати свою машину. Фарбування на СТО, часто дороге, а також не факт, що буде виконано якісно. А коли фарбуєш своє авто власноруч – це вже вкладення душі, часу і грошей. І в результаті вийде дуже якісно. Ви маєте вільний час, фарбувальний бокс своїми руками в гаражі – оптимальний варіант. Робота з фарбування в боксі проходить в 3 етапи:

Перший – це, коли машину розміщують в камері й очищають повітря від пилу. Цей етап потрібен для того, щоб забрати повітря з боксу, відфільтрувати його і відправити назад в бокс. Іноді металевий виріб слід очистити більш ґрунтовно. Тоді використовують камеру дробоструменевої обробки.

Другий – робота з фарбування. В такому випадку повітря береться з вулиці, відбувається нагрівання до 30 градусів і він знову повертається на вулицю.

Третій – сушка авто. Повітря, яке циркулює в боксі, фільтрується, нагрівається до 60 градусів і продовжує циркулювати там потрібний час.

ФАРБУВАЛЬНИЙ БОКС
Фарбування машин проходить в обладнаних спеціальним чином камерах. Технологія фарбувального обладнання проводиться за допомогою установки фільтрувальної системи, теплообмінника і витяжки, за допомогою яких відбувається підтримка потрібної температури повітря і його циркуляція в боксі. Фарбувальний бокс – це приміщення, яке закрите, а також спеціально обладнане. Він використовується для того, щоб проводити різноманітні фарбування. Фарбувальна камера своїми руками знизить Ваші витрати на зміну кольору машини, її ремонту, а також може допомогти в розвитку власного бізнесу за фарбувальних робіт авто. Фарбування машин в фарбувальному боксі – це, перш за все, герметичність, тому що камера не дає пилу ззовні потрапляти всередину. А будь-який предмет, що накопичує пил просто не потрібен в камері.

БОКС ДЛЯ ФАРБУВАННЯ АВТО
Для будь-якої марки й моделі авто рано чи пізно знадобляться ремонтні роботи, і це може бути, як незначний ремонт, так і абсолютно масштабна процедура. Найчастіше, покриття з фарби й лаку автомобіля поступово тьмяніє, псується і стає не таким яскравим, як раніше. У зв’язку з цим господар авто буде думати над питанням повторного фарбування машини. Фарбування відбувається в спеціально обладнаному герметичному боксі для авто, якісно захищається від пилу і бруду (може потрапити ззовні). Наша компанія «Техсервіс ВЕКО» пропонує бокс для фарбування авто, в якому можна провести першокласне фарбування будь-якої частини Вашої машини. Камера виготовляється чітко за вимогами наших клієнтів і водночас відповідає всім європейським стандартам.