Покрасочные работы

Фарбувальні роботи

Фарбувальні роботи, навіщо потрібні?

 

Фарбувальні роботи – затребуваний вид послуг. Для них найкраще купити спеціальну фарбувальну камеру. Таке обладнання використовується для фарбування автомобілів, військової техніки, аграрного обладнання, вагонів. Застосування сучасних технологій дозволяє заощадити тимчасові та робочі ресурси. Таке обладнання окупається у рази.

 

Устаткування для автосервісів

У нашій компанії ТВЕКО можна купити спеціальні фарбувальні камери, що являють собою обладнані бокси або повністю герметичні конструкції. Вони проводиться фарбування як автомобіля загалом, і окремих його частин.

Такі камери стануть у нагоді як для великих ремонтних центрів, так і для невеликих СТО. Використовуючи сучасне та надійне обладнання, можна робити швидке та якісне фарбування, задіявши мінімальну кількість часу та витрат. При застосуванні сучасного обладнання можна не переживати, що з’являться дефекти або деякі ділянки залишаться необробленими.

У конструкції присутні:

  • фільтри, що очищають повітря, що подається;
  • пальники, що дозволяють підтримувати необхідну температуру;
  • система витяжки відпрацьованого повітря.

Важливою перевагою фарбувальних камер є їх довговічність. Такі конструкції можуть справлятися зі своїми обов’язками десятки років. І при цьому їх використовують для будь-яких транспортних засобів.

Сучасне обладнання підвищить популярність майстерні або СТО та залучить нових клієнтів.

 

Фарбувальні камери для залізничних вагонів

Наша компанія Тweko пропонує та обладнання, що дозволяє фарбувати вагони. Ми пропонуємо здвоєні конструкції розміром 32х6х6 м, в яких одночасно можливе фарбування одразу двох вагонів. У цьому обидві частини працюють автономно друг від друга. При використанні камер такого типу, фарбування проводиться пневматичним способом. Також застосовують електростатичний та безповітряний способи фарбування.

Система підігріву повітря, що подається тут особлива. Вона може працювати і на дизелі, і на електриці. Це дозволяє значно економити ресурси, тому що в літню пору використовується переважно електрика, а в зимовий до нього додають дизель, щоб створити потрібну температуру.

Єдиний мінус таких камер — їхні габарити, проте вагони просто не можуть бути маленькими.

 

Фарбувальні камери для оборонної техніки

Для техніки важливою є непомітність, тому оборонну техніку прийнято забарвлювати у спеціальний захисний колір. Забарвлення має спеціальний піксельний камуфляж, щоб противник не міг швидко виявити техніку. Забарвлення найбільш зручне у спеціальних фарбувальних камерах. У таких конструкціях можна обробляти великогабаритну техніку.

Серед переваг таких конструкцій варто виділити такі:

  • фарбувальні камери виготовляють із спеціальних матеріалів, що чудово переносять високі температури;
  • підтримують потрібну вологість та забезпечують необхідну температуру;
  • обов’язково обладнуються витяжною системою;
  • присутні наливні підлоги, що відводять статистичні електрики;
  • можна фарбувати навіть великогабаритну техніку.

Компанія Твеко пропонує купити потрібні фарбувальні камери для фарбування оборонної техніки, що відповідає всім стандартам. Спеціальне обладнання дозволяє отримати необхідне якісне фарбування.

 

Устаткування для фарбування сільгосптехніки

Аграрне обладнання також потребує періодичного оновлення фарбувального покриття.

Ми пропонуємо вже готові камери для фарбування. Також проводимо проектування установки відповідно до потреб підприємства. Однією фарбувальною камерою, зазвичай, тут не обійтися. Підприємствам, що займаються сільгосптехнікою, також потрібна система транспортування та абразивно-струминної обробки. Наша компанія готова запропонувати комплексні рішення, що дозволяють фарбувати як сільгосптехніку, так і окремі її елементи, фарбуючи деталі та вузли.

У предметів, що вимагають фарбування, можуть бути різні розміри, вага. Багато хто з них переміщується цехами на кран-балці. Це вже пристрій може бути використаний і для подачі виробів до фарбувальної камери.

Пропонуємо модель із розсувним дахом або іншими додатковими опціями. Також кабіною потрібного розміру. Ми готові запропонувати кілька варіантів виконання конструкції, що дозволяють максимально вирішувати завдання підприємства. Найчастіше крім фарбувальної камери пропонується бокс для дробоструминної обробки, елементи конвеєрної системи. До речі, достатньо лише звернутися до наших спеціалістів, щоб спільно з ними продумати яке обладнання, що дозволяє проводити фарбувальні роботи, знадобиться. До кожного замовлення ми підходимо індивідуально! Ми пропонуємо сучасне та продуктивне обладнання вітчизняного та європейського виробництва.